Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nasi zawodnicy na podium mistrzostw Mazowsza w MMA. I Puchar Obrońców Mławy


foto:codziennikmlawski.pl

KSP Mława nabór

Mławska Hala Sportowa była gospodarzem 89. edycji Ligi MMA, połączonej z mistrzostwami Mazowsza. Na starcie stanęło ponad 100 atletów, wśród nich nie zabrakło naszych zawodników. Większość z nich zakończyła zmagania z medalami na piersi.

W Mławie pojawili się reprezentanci takich klubów jak m.in. Gracie Barra Łódź, Górnik Łęczna, Dragon Fight Club Sochaczew, Fightman Bochnia, Fight Club Łomża oraz Ludus Żuromin.

W roli trenera żurominian wcielił się Kamil Łebkowski, mający za sobą już kilkanaście zwycięstw na profesjonalnych galach MMA.

Widzowie dopisali, mławski obiekt pękał w szwach, wszystkich obserwatorów przyciągnęła nadzieja na ogromne emocje w rywalizacji na macie i oktagonie. Przez osiem godzin kibice mogli obejrzeć kilkadziesiąt walk w różnych formułach, począwszy od Junior MMA, Pierwszy Krok MMA, Ograniczona Formuła Senior oraz Full Contract. Dodatkowo odbył się turniej brazylijskiego jiu-jitsu

W ostatniej z wymienionych konkurencji z powodzeniem walczyli zawodnicy Husarii Mława. Na najwyższym stopniu podium stanęli Damian Rurka i Robert Wodzyński, natomiast Bogusław Wróblewski wrócił do domu ze srebrnym krążkiem.

Z kolei w zmaganiach MMA powody do zadowolenia mieli reprezentanci Grampling Team Mława. Trener Rafał Podskok cieszył się ze złota Dawida Paszkowskiego i Roberta Ciesielskiego, natomiast drugie miejsce w klasyfikacji generalnej przypadło Krystianowi Bielskiemu i Witoldowi Wyrzykowskiemu.

Wyniki
BJJ Białe Pasy kat. 70 kg: 1. Damian Rurka Husaria Mława
BJJ Kolorowe Pasy kat. 70 kg: 2. Bogdan Wróblewski Husaria Mława
BJJ Kolorowe Pasy kat. Open: 1. Robert Wodzyński Husaria Mława
Junior MMA kat. 61 kg: 1. Dawid Paszkowski Grappling Team Mława
Pierwszy Krok MMA kat. 84 kg: 1. Robert Ciesielski Grappling Team Mława
Pierwszy Krok MMA kat. 93 kg: 2. Witold Wyrzykowski Grappling Team Mława
Ograniczona Formuła Senior kat. 93 kg: 2. Krystian Bielski Grappling Team Mława.

RS

Udostępnij:
Tagi:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nasi zawodnicy na podium mistrzostw Mazowsza w MMA. I Puchar Obrońców Mławy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
MM
Gość

brawo Dawid Paszkowski jesteś niesamowity

wpDiscuz