Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

To obciach nie być w Szlachetnej Paczce!


fot_1

foto: Sylwia Wtulich asystent ds promocji, wolontariuszka

KSP Mława nabór

Lider rejonu Mława wraz z zespołem wolontariuszy zaprasza do rejestracji na www.superw.pl i przyłączenia się do mławskiej Drużyny SuperW projektu Szlachetna Paczka! To ostatnia szansa by dołączyć do Szlachetnej Paczki jako wolontariusz. Ostatni dzień rejestracji to 23 września 2015r.

Jak liczna będzie drużyna SuperW zleży to tylko od Ciebie! Jaką rolę pełnisz w projekcie jako wolontariusz?
Wolontariusz staje się pomostem między światem biednych i bogatych – łączy tych, którzy pozostają w trudnej sytuacji, z darczyńcami, którzy chcą mądrze pomóc, przygotowując paczkę.

Kto może zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki ?
Wolontariuszem może być każdy z nas, kto ma dobre serce i siłę do działania, jest odpowiedzialny i odważny. Wolontariusz działa w Drużynie, która razem robi wielkie rzeczy – nie robi tego w pojedynkę, ale z innymi. Daje ludziom impuls do zmiany świata – wydobywa ich z poczucia samotności, zapomnienia i beznadziei, dostrzega w nich to, co najpiękniejsze.

Co zyskuje wolontariusz Szlachetnej Paczki?
Projekt Szlachetna Paczka zakłada również rozwój wolontariusza. Wolontariusz zyskuje gotowość do podejmowania wyzwań nie tylko w projekcie, ale i w życiu. Wolontariat uczy odwagi, która pozwala stawiać czoła nieznanym sytuacjom. Sukcesy wchodzą w nawyk i dają energię do dalszego działania. Wolontariusz Szlachetnej Paczki ma radość i satysfakcję z niesienia pomocy i udziału w projektach pomocowych jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce. Poza tym SuperW zyskuje nowych znajomych i przyjaciół – tylko wyjątkowe osoby tworzą drużynę SuperW!

Kim są nasi mławscy SuperW?
To Ty i ja… tak można opisać w wielkim skrócie wolontariuszy SuperW. To społeczeństwo – ludzie którym przede wszystkim się chce! Pracują zawodowo w różnych branżach. W działaniach pomocowych mają większe lub mniejsze doświadczenie, a niektórzy nie mają go wcale. Mają rodziny, dzieci, obowiązki domowe, problemy i sukcesy… Znamy to? Znamy! Czy tak bardzo różnią się od Ciebie? Wystarczy chcieć. Jeśli Tobie też się chce to zapraszamy na www.superw.pl i nie bój się nic, tylko leć walczyć z biedą!

Drużyna SuperW zawsze WYGRYWA, bo jesteśmy DRUŻYNĄ, dla której nie ma, że się nie da, bo GRZEJEMY NA IDEAŁACH!

źródło: Szlachetna Paczka

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "To obciach nie być w Szlachetnej Paczce!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
staton
Gość

Noooo…..aplauzu jakoś w wypowiedziach nie widać….jeżeli tak samo jest z działaniem to może się okazać że ta Mławska Szlachetna Paczka będzie tylko malutką paczuszką. A tak liczyłem że się to forum zatrzęsie od chętnych pragnących wziąć udział w tym przedsięwzięciu. A tu d…. jeden „Kibic” i jedna pani „ewa.L” trzymająca kciuki nie wiadomo gdzie?
Młodzieży … obudźcie się !!!

ewa.L podtrzymująca kciuki
Gość

Jak to gdzie? Wiadomo, w sercu… Niestety w moim przypadku dwóch wolontariatów jednocześnie nie da rady obskoczyć ;), mam nadzieję, że szlachetni WOLONTARIUSZE jednak się znajdą i wstydu nie będzie. Do boju!

ewa.L
Gość

również trzymam kciuki!

Kibic
Gość

Życzę bardzo licznej drużyny. Świetna akcja

wpDiscuz