Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zespół Szkół w Radzanowie otrzymał wsparcie


radzanow_slider

Foto: ZS w Radzanowie


Andrzej Goździkowski, prezes Cedrob S.A. i przedstawiciele Grupy Azoty przekazali na ręce dyrektora szkoły Witolda Okumskiego czek o wartości 21 tysięcy złotych.

Pieniądze pochodzą z wygranej licytacji, która odbyła się podczas tegorocznej, uroczystej Gali Agro Festa, organizowanej przez Grupę Azoty. Na aukcję przekazano gitarę z podpisami muzyków – Patrycji Markowskiej oraz Roberta Gawlińskiego, którzy uświetnili tegoroczną Galę. Organizatorom przyświecał szczytny cel, bowiem zwycięzca licytacji mógł przekazać pieniądze na wybraną przez siebie szkołę podstawową. Dzięki determinacji oraz wytrwałości gitara trafiła w ręce Andrzeja Goździkowskiego. Zgodnie z jego dyspozycją, kwota ta została przekazana placówce oświatowej w Radzanowie.

Przedstawiciele szkoły nie ukrywali zadowolenia, bowiem pieniądze na pewno zostaną spożytkowane z korzyścią dla placówki, a co najważniejsze jej uczniów. Dodatkowo każdy uczeń szkoły podstawowej otrzymał upominek z rąk gości. Należy podkreślić, iż to zaledwie jedna z wielu inicjatyw wspierających oświatę w Radzanowie, podejmowanych przez ciechanowskiego producenta.

Źródło: Zespół Szkół w Radzanowie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x