Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zespół Szkół w Radzanowie otrzymał wsparcie


radzanow_slider

Foto: ZS w Radzanowie

KSP Mława nabór

Andrzej Goździkowski, prezes Cedrob S.A. i przedstawiciele Grupy Azoty przekazali na ręce dyrektora szkoły Witolda Okumskiego czek o wartości 21 tysięcy złotych.

Pieniądze pochodzą z wygranej licytacji, która odbyła się podczas tegorocznej, uroczystej Gali Agro Festa, organizowanej przez Grupę Azoty. Na aukcję przekazano gitarę z podpisami muzyków – Patrycji Markowskiej oraz Roberta Gawlińskiego, którzy uświetnili tegoroczną Galę. Organizatorom przyświecał szczytny cel, bowiem zwycięzca licytacji mógł przekazać pieniądze na wybraną przez siebie szkołę podstawową. Dzięki determinacji oraz wytrwałości gitara trafiła w ręce Andrzeja Goździkowskiego. Zgodnie z jego dyspozycją, kwota ta została przekazana placówce oświatowej w Radzanowie.

Przedstawiciele szkoły nie ukrywali zadowolenia, bowiem pieniądze na pewno zostaną spożytkowane z korzyścią dla placówki, a co najważniejsze jej uczniów. Dodatkowo każdy uczeń szkoły podstawowej otrzymał upominek z rąk gości. Należy podkreślić, iż to zaledwie jedna z wielu inicjatyw wspierających oświatę w Radzanowie, podejmowanych przez ciechanowskiego producenta.

Źródło: Zespół Szkół w Radzanowie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz