Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Rozszczelniona rura z gazem, spalone auto


strazacy_2sliderStrażacy interweniowali dziś na ul. Kościuszki i os. Książąt Mazowieckich w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

O godz. 9 w piątek 18 września tutejsza Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej otrzymała zgłoszenie o rozszczelnionym gazociągu na ul. Kościuszki w Mławie. – Było to przyłącze gazowe do posesji, średniego ciśnienia. Strażacy zaczopowali otwór kołkiem, a później zaciskiem hydraulicznym, na miejsce zostało wezwane pogotowie gazowe – informuje bryg. Zbigniew Kąpiński, zastępca komendanta powiatowego mławskiej komendy straży. Akcja trwała ok. godz., wzięły w niej udział dwa zastępy pożarników z Mławy.
A przed godz. 12 strażacy interweniowali na os. Książąt Mazowieckich. Tam doszło do pożaru samochodu osobowego. Spłonęła komora silnika i dwie przednie opony, straty oszacowano na 5 tys. zł. – Przyczyną było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej – mówi komendant. Działania prowadziły również dwa zastępy z naszej komendy.
el

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500