Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rozszczelniona rura z gazem, spalone auto


strazacy_2sliderStrażacy interweniowali dziś na ul. Kościuszki i os. Książąt Mazowieckich w Mławie.


O godz. 9 w piątek 18 września tutejsza Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej otrzymała zgłoszenie o rozszczelnionym gazociągu na ul. Kościuszki w Mławie. – Było to przyłącze gazowe do posesji, średniego ciśnienia. Strażacy zaczopowali otwór kołkiem, a później zaciskiem hydraulicznym, na miejsce zostało wezwane pogotowie gazowe – informuje bryg. Zbigniew Kąpiński, zastępca komendanta powiatowego mławskiej komendy straży. Akcja trwała ok. godz., wzięły w niej udział dwa zastępy pożarników z Mławy.
A przed godz. 12 strażacy interweniowali na os. Książąt Mazowieckich. Tam doszło do pożaru samochodu osobowego. Spłonęła komora silnika i dwie przednie opony, straty oszacowano na 5 tys. zł. – Przyczyną było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej – mówi komendant. Działania prowadziły również dwa zastępy z naszej komendy.
el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x