Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Odszedł na wieczną wartę


sp_st_slesicki_cz_b

foto: UM Mława

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

16 września 2015 roku zmarł podpułkownik Stanisław Ślesicki. Był dowódcą III plutonu 8 kompanii III Baonu 80 Pułku Piechoty. Uczestniczył w Bitwie pod Mławą i obronie Warszawy. Stanisław Ślesicki był więźniem obozów jenieckich. Brał czynny udział w pracach na rzecz stowarzyszeń kombatanckich i społecznych. Za swoją działalność został uhonorowany wieloma odznaczeniami i wyróżnieniami, m.in.: Krzyżem Virtuti Militari, Krzyżem Oficerskim Odrodzenia Polski. Był Honorowym Obywatelem Miasta Mława. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 24 września br. na cmentarzu bródnowskim w Warszawie.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500