Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianin wpadł w Ostródzie


Źródło: KPP MławaMieszkaniec naszego miasta ukradł z jednego z ostródzkich sklepów kilka par markowych spodni. Został złapany, grozi mu do 5 lat więzienia.


Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, wczoraj po południu funkcjonariusze otrzymali informację, że na terenie jednego ze sklepów w Ostródzie pojawił się mężczyzna, który kilka dni wcześniej najprawdopodobniej ukradł tam kosmetyki. Wysłany na miejsce dzielnicowy zauważył na ulicy opisywanego mężczyznę, podszedł do niego, a wówczas ten zaczął uciekać. Został szybko zatrzymany. – Okazało się, że powodem ucieczki była zawartość torby, którą mężczyzna trzymał pod pachą. W środku było kilka par markowych spodni z metkami oraz czujnikami uruchamiającymi alarm w przypadku kradzieży. Jak się okazało, 28-latek miał specjalnie przygotowaną torbę, by czujniki te nie zadziałały w momencie przechodzenia przez tak zwane bramki w sklepie – informuje KWP Olsztyn.
Zatrzymany 28-letni mławianin, Marcin N. już wcześniej wchodził w konflikt z prawem i wielokrotnie był karany za podobne przestępstwa. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Wartość skradzionego towaru właściciel oszacował na 2 tys. zł

Oprac. el
Źródło: KWP Olsztyn

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x