Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

X dożynki gminy Strzegowo


slider20 września to w Gminie Strzegowo dzień, w którym obchodzone było święto plonów. Tegoroczne dożynki odbywały się w Dąbrowie.


Przyciągnęły wielu mieszkańców gminy oraz liczne grono gości. O godzinie 12tej., w kościele p. w. św. Stanisława BM w Dąbrowie, odprawiona została Msza Święta Dziękczynna. Dalsza część uroczystości miała bogaty program. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Swój występ miała orkiestra dęta. Można było posłuchać koncertu akordeonistów. Goście oglądali występ taneczny w wykonaniu „Krajkowiaków”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się liczne konkursy dożynkowe. Uroczystości zakończył koncert zespołu Federowicz Stroynowski Duo „Piosenki Polski” w wykonaniu wokalistki Anny Fedorowicz i pianisty Tomasza Stroynowskiego.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x