Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

X dożynki gminy Strzegowo


slider20 września to w Gminie Strzegowo dzień, w którym obchodzone było święto plonów. Tegoroczne dożynki odbywały się w Dąbrowie.

KSP Mława nabór

Przyciągnęły wielu mieszkańców gminy oraz liczne grono gości. O godzinie 12tej., w kościele p. w. św. Stanisława BM w Dąbrowie, odprawiona została Msza Święta Dziękczynna. Dalsza część uroczystości miała bogaty program. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Swój występ miała orkiestra dęta. Można było posłuchać koncertu akordeonistów. Goście oglądali występ taneczny w wykonaniu „Krajkowiaków”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się liczne konkursy dożynkowe. Uroczystości zakończył koncert zespołu Federowicz Stroynowski Duo „Piosenki Polski” w wykonaniu wokalistki Anny Fedorowicz i pianisty Tomasza Stroynowskiego.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz