Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Podyskutujmy przy kawie


kawa_1Ciekawe dyskusje przy kawie i ciastku, spacery po mieście, a dodatkowo szkolenia i warsztaty z partycypacji, czyli jak aktywnie i skutecznie ulepszać swoje miasto.

KSP Mława nabór

Zapraszamy wszystkie osoby 60+, które chciałyby nauczyć się czegoś nowego i pomagać innym. Kolejne spotkanie, odbędzie się 18 września br. o godz. 16 w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie, ul. Sienkiewicza 24. Serdecznie zapraszamy Seniorów zainteresowanych udziałem w projekcie.

Federacja Mazowia realizuje projekt Aktywizacji Społecznej Osób Starszych pt. „Dostępne Miasta – Senior (po)Mocny w Partycypacji II”, na terenie Mazowsza. Jest to projekt rządowy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Podyskutujmy przy kawie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Miss_Pchełka
Gość

I ja i jaaa! i ja tu też zaglądam, więc 3 to za mało 😉

Adam
Gość

A skoro już tak dyskutujemy przy kawie, chociaż seniorem nie jestem, to chciałbym zapytać, czemu tak mało wywiadów na tym portalu? Przydałoby się więcej…

Mario
Gość

Akurat oferty dla seniorów w Mławie to zbyt dobrej nie ma. Jest koło Henia Kacprzaka i drugie działające w domu kultury, więc każda taka inicjatywa to duży plus. Myślisz Junior, że seniorzy, to tak jak Ty, najpierw o godz. 6. rano podbijają kartę w LG, a potem ciągną kolejny etat gdzieś na budowie? Seniorzy mają mnóstwo wolnego czasu 🙂 i niektórzy chcą go twórczo wykorzystać

smakosz
Gość

Darmowa kawa nie jest zła!

expresso
Gość

Dodałabym jeszcze Uniwersytet Trzeciego Wieku- moja babcia uczęszcza na zajęcia i jest zadowolona 🙂

Senior
Gość

Wiesz, Junior muszę Cię bardzo zasmucić. Otóż tak źle to nigdy nie będzie. Może co najwyżej się zakończyć na 3 osobach. Tu wyliczam: Zig Zag, i J.K, a trzecią osobą jest pewien „redaktor” z innego portalu, co zawsze wchodzi na Codziennik i godzinę później ma już na swoim portalu przeredagowany z Codziennika, wybrany przez siebie tekst. Nie musi nawet nigdzie dzwonić, ani w żaden sposób zbierać informacji – wystarczy, że przeredaguje to, co jest tutaj. No nie ma chłopak ani ambicji, ani wstydu… A na spotkanie dla seniorów chętnie przyjdę.

Junior
Gość

Cholera, to bardzo ciekawe. Tak ciekawe, że niedługo Codziennik będzie czytany tylko przez dwie osoby. Jena to Zig Zag, a druga to J.K.

wpDiscuz