Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Jak konstruktywnie motywować rodziców do współpracy z instytucjami


konferencja sliderMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie oraz Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych Rady Miasta Mława zorganizowała konferencję pt. „Jak konstruktywnie motywować rodziców do współpracy z instytucjami”.

KSP Mława nabór

Konferencja odbyła się w dniu 15 września br. w sali konferencyjnej Sądu Rejonowego w Mławie. Uczestnikami byli pedagodzy, psycholodzy, pracownicy socjalni, kuratorzy sądowi, funkcjonariusze policji. Konferencje prowadziła mgr Bernadeta Jabłońska – pedagog, socjoterapeutka, wykładowca między innymi Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Jak konstruktywnie motywować rodziców do współpracy z instytucjami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Realista.
Gość

Pieniądze podatnika wydane by posłuchać o czym o gadaniu na temat o jakim sama prowadząca nie ma pojęcia co znowu za brednie ?

staton
Gość

te instytucje istnieją tylko dla własnego „ja”. Gdyby nie programy które tworzą i państwowe pieniądze to ich pracownicy byli by petentami powiatowych urzędów pracy. A urzędnicy PUP gdyby nie państwowe pieniądze skończyli by w MOPSach. Kółko się zamyka i wszyscy tam pracujący są super zadowoleni.

Pozytywna
Gość

Super zorganizuj taką konferencję ja przyjdę.

Mario
Gość

Ja to bym zrobił konferencję na temat zgoła odmienny: „Jak motywować różne instytucje do współpracy z mieszkańcami”. Zwłaszcza samorządowe instytucje, jednostki podległe miastu na przykład…

wpDiscuz