Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak konstruktywnie motywować rodziców do współpracy z instytucjami


konferencja sliderMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie oraz Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych Rady Miasta Mława zorganizowała konferencję pt. „Jak konstruktywnie motywować rodziców do współpracy z instytucjami”.


Konferencja odbyła się w dniu 15 września br. w sali konferencyjnej Sądu Rejonowego w Mławie. Uczestnikami byli pedagodzy, psycholodzy, pracownicy socjalni, kuratorzy sądowi, funkcjonariusze policji. Konferencje prowadziła mgr Bernadeta Jabłońska – pedagog, socjoterapeutka, wykładowca między innymi Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Realista.
Realista.
8 lata temu

Pieniądze podatnika wydane by posłuchać o czym o gadaniu na temat o jakim sama prowadząca nie ma pojęcia co znowu za brednie ?

staton
staton
8 lata temu

te instytucje istnieją tylko dla własnego „ja”. Gdyby nie programy które tworzą i państwowe pieniądze to ich pracownicy byli by petentami powiatowych urzędów pracy. A urzędnicy PUP gdyby nie państwowe pieniądze skończyli by w MOPSach. Kółko się zamyka i wszyscy tam pracujący są super zadowoleni.

Pozytywna
Pozytywna
8 lata temu

Super zorganizuj taką konferencję ja przyjdę.

Mario
Mario
8 lata temu

Ja to bym zrobił konferencję na temat zgoła odmienny: „Jak motywować różne instytucje do współpracy z mieszkańcami”. Zwłaszcza samorządowe instytucje, jednostki podległe miastu na przykład…

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x