Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Coś dla miłośników dobrej poezji


mlawska_jesienW najbliższy piątek, 18 września o godz. 17.00 w Sali na Piętrze MDK odbędzie się spotkanie autorskie z Dorotą Ryst i Pawłem Podlipniakiem.


Dorota Ryst – Absolwentka Wydziału Polonistyki UW. Mieszka w Warszawie. Wydała pięć tomików poezji: „Odmiana przez przypadki”(1999), „widoczki. wiersze bezwstydne” (2005), „czasunek” (2009), „Punkty przecięcia” (2011), „Część planu” (2014). Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Salon Literacki zajmującego się popularyzacją i promocją polskiej poezji. Pełni funkcję redaktora naczelnego Internetowej Gazety Kulturalnej „Salon Literacki”, a także redaktora serii wydawniczej SL.

Paweł Podlipniak (ur. 1968) poeta, dziennikarz, historyk, nauczyciel języka angielskiego, bizantynista. Autor tomików „Aubade Triste” (MBP Radom 2010), „Karmageddon” (Salon Literacki 2012), „Madafakafares” (GWS BWA Olkusz, 2014). Laureat ponad 80 konkursów
poetyckich. Publikacje: Topos, Fraza, Arterie, RED,FA-art, Notatnik Satyryczny, Miesięcznik Prowincjonalny, sZAFa, tomiki pokonkursowe.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x