Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Coś dla miłośników dobrej poezji


mlawska_jesienW najbliższy piątek, 18 września o godz. 17.00 w Sali na Piętrze MDK odbędzie się spotkanie autorskie z Dorotą Ryst i Pawłem Podlipniakiem.

KSP Mława nabór

Dorota Ryst – Absolwentka Wydziału Polonistyki UW. Mieszka w Warszawie. Wydała pięć tomików poezji: „Odmiana przez przypadki”(1999), „widoczki. wiersze bezwstydne” (2005), „czasunek” (2009), „Punkty przecięcia” (2011), „Część planu” (2014). Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Salon Literacki zajmującego się popularyzacją i promocją polskiej poezji. Pełni funkcję redaktora naczelnego Internetowej Gazety Kulturalnej „Salon Literacki”, a także redaktora serii wydawniczej SL.

Paweł Podlipniak (ur. 1968) poeta, dziennikarz, historyk, nauczyciel języka angielskiego, bizantynista. Autor tomików „Aubade Triste” (MBP Radom 2010), „Karmageddon” (Salon Literacki 2012), „Madafakafares” (GWS BWA Olkusz, 2014). Laureat ponad 80 konkursów
poetyckich. Publikacje: Topos, Fraza, Arterie, RED,FA-art, Notatnik Satyryczny, Miesięcznik Prowincjonalny, sZAFa, tomiki pokonkursowe.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz