Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Brzmienia przeszłości. „Śladami Pawła z Radzanowa” – zapowiedź


festiwal_1III Festiwal Kultury Ziemi Zawkrzeńskiej RATOWSKIE BRZMIENIA PRZESZŁOŚCI „Śladami Pawła z Radzanowa”W niedzielę 20 września w Ratowie odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Kultury Ziemi Zawkrzeńskiej Ratowskie Brzmienia Przeszłości „Śladami Pawła z Radzanowa”.
Miłośników średniowiecza czeka wiele atrakcji. W programie m.in. rodzinny piknik historyczny, walki i pokazy rycerskie, gawęda o Pawle z Radzanowa, zabawy plebejskie oraz prezentacje dzieł artystów Ziemi Zawkrzeńskiej.

(red.)

zobacz program festiwalu

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500