Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Gmina Szydłowo ma nową panią sekretarz


204Zadaniem sekretarza gminy jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania urzędu gminy, współpraca z radą gminy i jej obsługa organizacyjna, współpraca z jednostkami organizacyjnymi, oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez wójta.Wójt Gminy Szydłowo 27 lipca br. ogłosił konkurs na stanowisko sekretarza.
Zgłosiło się 5 osób, z których jedna nie spełniała kryteriów formalnych.
Do drugiego etapu – testu sprawdzającego, przystąpiły 2 osoby.
Ostateczna decyzja zapadła po rozmowie kwalifikacyjnej.
Pani Katarzyna Opasińska, nowa sekretarz dziś obejmuje swoje stanowisko w urzędzie gminy.Vacat na stanowisku sekretarza trwał od końca kwietnia 2015, od momentu rozwiązania umowy z poprzednim sekretarzem gminy Zdzisławem Bialikiem.

Katarzyna Opasińska
Mgr politologii (Wyższa Szkoła Humanistyczna w Pułtusku)
Od 20 lat pracownik samorządowy, ostatnio pełniła funkcję Kierownika Wydziału Administracyjnego , a także pełnomocnika wyborczego w Urzędzie Miasta Ciechanów.

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
asystent marszałka
Gość
asystent marszałka

no co wy? kolejny transfer w psl?

kasandra
Gość
kasandra

Tyle, że to też pewnie znajoma królika…

Wampir
Gość
Wampir

Nareszcie „świeża krew”!