Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Gmina Szydłowo ma nową panią sekretarz


204Zadaniem sekretarza gminy jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania urzędu gminy, współpraca z radą gminy i jej obsługa organizacyjna, współpraca z jednostkami organizacyjnymi, oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez wójta.

Słoneczne ogrody Mława

Wójt Gminy Szydłowo 27 lipca br. ogłosił konkurs na stanowisko sekretarza.
Zgłosiło się 5 osób, z których jedna nie spełniała kryteriów formalnych.
Do drugiego etapu – testu sprawdzającego, przystąpiły 2 osoby.
Ostateczna decyzja zapadła po rozmowie kwalifikacyjnej.
Pani Katarzyna Opasińska, nowa sekretarz dziś obejmuje swoje stanowisko w urzędzie gminy.Vacat na stanowisku sekretarza trwał od końca kwietnia 2015, od momentu rozwiązania umowy z poprzednim sekretarzem gminy Zdzisławem Bialikiem.

Katarzyna Opasińska
Mgr politologii (Wyższa Szkoła Humanistyczna w Pułtusku)
Od 20 lat pracownik samorządowy, ostatnio pełniła funkcję Kierownika Wydziału Administracyjnego , a także pełnomocnika wyborczego w Urzędzie Miasta Ciechanów.

red

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
asystent marszałka

no co wy? kolejny transfer w psl?

kasandra

Tyle, że to też pewnie znajoma królika…

Wampir

Nareszcie „świeża krew”!