Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława miejscem schronienia poszukiwanego Bartosza Nowickiego?


Akcja policji na ul.Zachodniej w Mławie. Żródło: nadesłane

Akcja policji na ul.Zachodniej w Mławie.
Żródło: nadesłane

KSP Mława nabór

– Przeszukania w gminie Strzegowo i w Mławie były prowadzone w celu ujawnienia miejsca pobytu Bartosza Nowickiego podejrzanego o zabójstwo Łukasza Masiaka – ujawnia Prokuratura Okręgowa w Płocku.

Nic więcej na temat tych akcji funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu rzecznik prasowy płockiej prokuratury Iwona Śmigielska-Kowalska nie chciała powiedzieć ze względu ma dobro postępowania. – Poszukiwania są tajemnicą, nie mogę wchodzić w szczegóły śledztwa. Nie zmieniła się optyka patrzenia na główny wątek zabójstwa jako nieporozumienia towarzyskiego, ale prokuratura nadal bada sprawę pod kątem powiązania zabójstwa z pracą Łukasza Masiaka, pod kątem treści, które poruszał – zdradziła. Śledztwo przedłużono do 15 listopada, nadal są przesłuchiwani świadkowie.

Akcja policjantów z Radomia miała miejsce na terenie gm. Strzegowo 1 września, natomiast w Mławie w okolicach ul. Wymyślin dwa dni później. Przeszukiwali oni domy i samochody.- Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu wykonywali czynności służbowe w ramach jednego z toczących się śledztw. Ponieważ upublicznianie jakichkolwiek szczegółów związanych z tymi czynnościami nie służyłoby dobru postępowania, na tym etapie nie możemy udzielić innych informacji – podawała po akcjach kom. Alicja Śledziona, rzecznik prasowy KWP w Radomiu. Dodała jeszcze, że w ramach czynności zatrzymano 2 osoby – poszukiwanego do sprawy związanej z przestępczością samochodową i aresztowanego w związku z posiadaniem narkotyków.

Kolejne działania kryminalnych z Radomia miały miejsce znów w Mławie 8 września w godzinach wieczornych. Policjanci przeczesywali osiedle przy ul. Zachodniej, na którym zamieszkiwał ostatnio podejrzany

Rzecznik zapytana ponownie o akcje 1, 3 i 8 września odpowiedziała, iż z uwagi na dobro prowadzonych czynności służbowych nadal nie upubliczniają szczegółów prowadzonych działań. Natomiast prokurator Śmigielska-Kowalska potwierdziła, że na terenie gm. Strzegowo przeszukanie odbyło się w domu babci Nowickiego.

Łukasz Masiak, twórca i dziennikarz portalu naszamlawa.pl zginął 14 czerwca ok. godz. 2 w nocy w mławskiej kręgielni od ciosu w głowę. O zabójstwo podejrzany jest 29-letni mławianin Łukasz Nowicki. Wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania, gdyż domniemywano, że uciekł za granicę.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Mława miejscem schronienia poszukiwanego Bartosza Nowickiego?"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
takmyslę
Gość

jeszcze kilka takich pokazówek policji, jeszcze kilka przeszukań i pewnie sam się znajdzie

Mario
Gość

Coś mi się wydaje, że policja nie znajdzie go nigdy

wpDiscuz