Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Senior (po)Mocny w Mławie


seniorFederacja Mazowia realizuje projekt Aktywizacji Społecznej Osób Starszych pt. „Dostępne Miasta – Senior (po)Mocny w Partycypacji II”, na terenie Mazowsza.

KSP Mława nabór

Jest to projekt rządowy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Seniorzy, którzy będą chcieli uczestniczyć w tym przedsięwzięciu otrzymają bezpłatne wsparcie w postaci szkoleń i warsztatów oraz pomoc animatora, wolontariuszy i specjalisty ds. partycypacji. Grupa inicjatywna zainicjuje proces konsultacji społecznych i przedstawi swoje postulaty władzom. Projekt zakończy się wspólnym wypracowaniem rekomendacji zmian i spisaniem kontraktu społecznego, w którym obie strony zobowiążą się do podjęcia próby wdrożenia przynajmniej jednej z wypracowanych rekomendacji.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 11 września br. o godz. 16-tej w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie, ul. Sienkiewicza 24. Serdecznie zapraszamy Seniorów zainteresowanych udziałem w projekcie.

Opr. RK.

Udostępnij:
Tagi:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz