Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Senior (po)Mocny w Mławie


seniorFederacja Mazowia realizuje projekt Aktywizacji Społecznej Osób Starszych pt. „Dostępne Miasta – Senior (po)Mocny w Partycypacji II”, na terenie Mazowsza.


Jest to projekt rządowy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Seniorzy, którzy będą chcieli uczestniczyć w tym przedsięwzięciu otrzymają bezpłatne wsparcie w postaci szkoleń i warsztatów oraz pomoc animatora, wolontariuszy i specjalisty ds. partycypacji. Grupa inicjatywna zainicjuje proces konsultacji społecznych i przedstawi swoje postulaty władzom. Projekt zakończy się wspólnym wypracowaniem rekomendacji zmian i spisaniem kontraktu społecznego, w którym obie strony zobowiążą się do podjęcia próby wdrożenia przynajmniej jednej z wypracowanych rekomendacji.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 11 września br. o godz. 16-tej w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie, ul. Sienkiewicza 24. Serdecznie zapraszamy Seniorów zainteresowanych udziałem w projekcie.

Opr. RK.

Udostępnij:
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x