Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej


IMG_0031Symbole Światowych Dni Młodzieży w Mławie.

KSP Mława nabór

Krzyż i Ikona Salus Populi Romani gościły w mławskich szkołach i kościele farnym.

– Światowe Dni Młodzieży w Krakowie zbliżają się coraz większymi krokami. Ich namacalnym znakiem są Symbole ŚDM czyli Krzyż i Ikona Salus Populi Romani, które podczas Niedzieli Palmowej w Rzymie w 2014 r. 100-osobowa delegacja polskiej młodzieży odebrała od swoich rówieśników z Brazylii. Od tego momentu pielgrzymują one po naszym kraju odwiedzając różne miasta – informuje parafia św. Stanisława BM w Mławie.
W Diecezji Płockiej goszczą od 6 do 19 września. Dziś (8 września) odwiedziły Mławę, były kolejno w tutejszym Zespole Szkół nr 3, szkołach katolickich, I liceum i ZS nr 4. O godz. 15 przybyły do kościoła św. Trójcy, gdzie można było się przy nich modlić w ciszy do godz. 18, kiedy to rozpoczęła się msza św. Od godz. 19 do 21 młodzież prowadziła adorację, zakończoną apelem. Potem do godz. 23 symbole adorowała Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret”.

Oprac. el
Źródło: Parafia św. Stanisława BM w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz