Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

„I święcić będą nam potomni – po pierwszym – siedemnasty”


sybiracy_1Zaproszenie na Dzień Sybiraka w Mławie

Słoneczne ogrody Mława

Święto będzie obchodzone, jak co roku w całym kraju, 17 września. W naszym mieście uroczystości rozpoczną się mszą św. o godz. 10 w kościele św. Trójcy. O godz. 11 zebrani przemaszerują w pochodzie na cmentarz parafialny. A na godz. 12 zaplanowano w Miejskim Domu Kultury w Mławie okolicznościową akademię. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców na obchody 76 rocznicy napaści sowieckiej na Polskę – zachęca Stefan Dzikowski, prezes mławskiego Związku Sybiraków.

el

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
realista

Starościc w imieniu Marszałka odczyta z satysfakcją stosowny list. Tego mamy słuchać? Szkoda czasu!

Rafał

Robimy zakłady czy będzie syn pana starosty z jakimś listem albo przemówieniem?

asystenasystenta

Lepiej zróbmy zakład czy jak rano otworzę lodowkę to tez zobaczę uśmiechniętego asystenta – i tak przynajmniej do 25 października ?