Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kampania „Odpowiedzialny kierowca” po raz czwarty w Mławie


badz_bezpieczny

Grafika: KPP Mława

KSP Mława nabór

„Bądź bezpieczny. Życie czeka” – to hasło tegorocznej, ogólnopolskiej kampanii Odpowiedzialny kierowca, do której już po raz czwarty przystąpiła mławska policja oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie. Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Organizowana na terenie Mławy IV edycja kampanii ruszyła od pierwszego września. Odpowiedzialny Kierowca to projekt profilaktyczno-edukacyjny, tworzony przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych we współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Odbiorcami kampanii są wszyscy uczestnicy ruchu drogowego – dzieci, młodzież i dorośli. Podczas IV edycji realizowanej na terenie Mławy, wykorzystywane będą profesjonalne i atrakcyjnie przygotowane materiały edukacyjne. Nad ich stroną merytoryczną czuwało Biuro Ruchu Drogowego KGP, o szatę graficzną zadbała natomiast znana ilustratorka wydawnictw dla dzieci i młodzieży Agnieszka Filipowska. Materiały w formie książeczek, poradników i ulotek edukacyjnych trafią do uczniów mławskich szkół, podczas zajęć profilaktycznych, prowadzonych przez policjantów prewencji oraz wydziału ruchu drogowego. Część materiałów przygotowano z myślą o młodych kierowcach. To do nich kierowane będą informacje, poświęcone odpowiedzialności i trzeźwości na drodze. Materiały edukacyjne będą również rozdawane kierowcom oraz ich najmłodszym pasażerom podczas kontroli drogowej. Czwarta odsłona kampanii na terenie Mławy potrwa do końca marca 2016 roku.
Więcej informacji o kampanii na stronie www.odpowiedzialnykierowca.pl

KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz