Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Doszło do wypadku, posypały się mandaty


wypadek_nosarzewob

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

KSP Mława nabór

Dwaj mężczyźni odnieśli obrażenia w wyniku wypadku w Nosarzewie Borowym (gm. Szydłowo). W pierwszy, w tym roku szkolnym, weekend mławscy stróże prawa wypisali ponad 100 mandatów i zatrzymali dwa „prawka” za prędkość.

W sobotę 5 września o godz. 14 w Nosarzewie Borowym prowadzący nissana navarę 57-letni mławianin, na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania zjechał z drogi do rowu i uderzył w betonowy przepust. – Kierowca nissana oraz 39-letni pasażer, także mieszkaniec Mławy, zostali przewiezieni do mławskiego szpitala. Kierujący doznał ogólnych potłuczeń ciała. Pasażer z wielomiejscowym złamaniem nogi został przetransportowany do szpitala w Ciechanowie – informuje asp. Anna Gorczewska z mławskiej komendy policji. Wiadomo, że 57-latek był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.
Zaś dzień wcześniej około godz. 15 w Nosarzewie Polnym (gm. Szydłowo) wpadł pijany kierowca. Jadący motorowerem marki Keeway Jerzy B., 59-letni mieszkaniec naszego powiatu „wydmuchał” ponad 2,9 prom.
Tego dnia w Dzierzgowie prawo jazdy za nadmierną prędkość stracił 19-latek z pow. przasnyskiego. Jechał ponad 100 km na godz. Jego los w niedzielę 6 września podzieliła 39-letni olsztynianka, która w Uniszkach Zawadzkich (gm. Wieczfnia Kościelna) poruszała się z podobną szybkością.
– Podczas weekendu policjanci wydziału ruchu drogowego ukarali mandatami ponad 100 kierowców. Głównymi przewinieniami kierujących była nadmierna prędkość oraz wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym – a zatem wykroczenia będące częstymi przyczynami groźnych wypadków drogowych – podaje Anna Gorczewska.

Oprac. el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Doszło do wypadku, posypały się mandaty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
X-men
Gość

Bardzo często się zdarza, że po trasie Mława-Grudusk kierowcy jeżdżą jak po autostradzie, wielokrotnie byłem też świadkiem wyprzedzania na wysepce w Nosarzewie, z kolei na wysokości „glinianek” trzeba się strzec kierowców, którzy wyjeżdżając spod wieży wymuszają pierwszeństwo.

wpDiscuz