Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Prus rozgościł się w bibliotece  


lalkaUczniowie mławskich szkół, studenci i starsi mieszkańcy miasta czytali w tutejszej Miejskiej Bibliotece Publicznej „Lalkę” Bolesława Prusa.

KSP Mława nabór

Czytelnia biblioteki 5 września zamieniła się w kameralną kawiarenkę. Przy stołach zasiedli nie tylko współcześni, ale i postaci z epoki – panie w pięknych, strojnych sukniach i kapeluszach przyciągały wzrok. „Narodowe czytanie” rozpoczęło się o godz. 12. – Po raz czwarty mamy przyjemność gościć państwa w naszych progach i jak w każdym roku zaproponować innego autora. A dzisiaj mamy święto, gościmy bowiem „Lalkę” Bolesława Prusa. Dziękuję za przyjęcie zaproszenia i za zgłoszenie się do czytania tekstu bardzo popularnej, znanej powieści – rozpoczęła Maria Świtoń, dyrektor MBP. Prus jest autorem szczególnym dla mławskiej placówki, ponieważ nosi ona jego imię.

W ramach akcji zorganizowano też m.in. wystawę poświęconą pisarzowi.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz