Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nasi seniorzy w stolicy Kurpi


myszyniec

Klub seniora „Pogodny Uśmiech”


30 sierpnia zespół „Pokolenie” klubu seniora „Pogodny Uśmiech” gościł w stolicy Kurpi – Myszyńcu.

Pobyt połączony był  z uczestnictwem w warsztatach w trakcie XXXVIII Miodobrania, tradycyjnej imprezy kurpiowskiej. Nasi seniorzy uczestniczyli we mszy św. odprawionej przez Jego Eminencję kard. Gerharda Ludwiga Müllera w Bazylice Mniejszej. Czas dla  mławiaków znalazł też burmistrz Myszyńca Bogdan Glinka. O folklorze i obrzędach kurpiowskich opowiadali członkowie zespołu pieśni i tańca z Kurpii.

Wyjazd odbył się w ramach zadania publicznego Urzędu Miasta Mława pn „Na naukę nigdy za późno”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x