Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nasi seniorzy w stolicy Kurpi


myszyniec

Klub seniora „Pogodny Uśmiech”

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

30 sierpnia zespół „Pokolenie” klubu seniora „Pogodny Uśmiech” gościł w stolicy Kurpi – Myszyńcu.

Pobyt połączony był  z uczestnictwem w warsztatach w trakcie XXXVIII Miodobrania, tradycyjnej imprezy kurpiowskiej. Nasi seniorzy uczestniczyli we mszy św. odprawionej przez Jego Eminencję kard. Gerharda Ludwiga Müllera w Bazylice Mniejszej. Czas dla  mławiaków znalazł też burmistrz Myszyńca Bogdan Glinka. O folklorze i obrzędach kurpiowskich opowiadali członkowie zespołu pieśni i tańca z Kurpii.

Wyjazd odbył się w ramach zadania publicznego Urzędu Miasta Mława pn „Na naukę nigdy za późno”

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500