Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dwaj nastolatkowie zostali ranni


Głużek wypadek

Źródło: KPP Mława

KSP Mława nabór

Siedemnastoletni motorowerzysta potrącił trzynastolatka wychodzącego zza autobusu. Jechał bez kasku, nie miał uprawnień.

Wypadek wydarzył się w Głużku (gm. Wiśniewo) wczoraj (3 września) kwadrans po godz. 15. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 13- letni chłopiec wysiadł z autobusu, który zatrzymał się na przystanku i nie zachowując ostrożności wszedł na jezdnię. Wychodzącego zza autobusu chłopca potrącił 17-letni motorowerzysta – relacjonuje asp. Anna Gorczewska z mławskiej komendy policji.

Młodszy z nastolatków trafił do szpitala w Mławie, a starszego przetransportowano do ciechanowskiej lecznicy. Chłopak nie miał uprawnień do prowadzenia motoroweru i jechał bez kasku. Jednoślad udostępnili mu rodzice.

Policja przypomina, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Warto przypominać dzieciom o zasadach bezpieczeństwa na drodze nie tylko na zajęciach w szkole, ale również w domu. Wzór rodziców jest dla dziecka bardzo ważny. – Gdy pozwalamy dziecku na jazdę motorowerem bez uprawnień lub przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, utrwalamy złe nawyki, których raczej nie naprawi spotkanie z policjantem podczas zajęć w szkole – mówi Anna Gorczewska.

Oprac. el

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz