Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biegacze na start. Miesiąc do półmaratonu


Foto: maraton

Foto: maraton


Już tylko miesiąc pozostał do pierwszej edycji półmaraton o puchar starosty powiatu mławskiego. Chętni mogą się nadal zapisać, wystarczy wejść na stronę https://superczas.pl/polmaratonmlawski. Rejestracja internetowa potrwa do 26 września.

W wyścigu mogą wziąć udział zarówno zawodowcy oraz amatorzy. Trasa atestowana będzie przez Polski Związek Lekkiej Atletyki wraz z elektronicznym pomiarem czasu.

Opłata startowa przy dokonaniu rejestracji elektronicznie i uiszczenia należności przelewem do dnia 25.09.2015 r. wynosi 50,00 zł. Wpłaty należy dokonać na konto organizatora o numerze 22 8213 0008 2003 0404 9827 0001, w tytule przelewu proszę podać: Imię i nazwisko z dopiskiem I Bieg o puchar starosty powiatu mławskiego.

W przypadku uiszczenia opłaty startowej po 25.09.2015 r. lub w biurze zawodów w dniu 04.10.2015 r., jej wysokość wynosi 80,00 zł. 5. Dla osób, które dokonają zgłoszenia i opłaty startowej po 25.09.2015 r. Organizator nie zapewnia pełnego pakietu startowego.

Nagrody w kategorii Open w kategoriach wiekowych się „nie dublują”. Trzech najlepszych biegaczy w kategorii open oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzyma pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Ponadto wszyscy uczestnicy biegu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych upominków.

Kategorie wiekowe: K10 (18-19 lat), K20 (20-29 lat), K30 (30-39 lat), K40 (40 – 49 lat), K50 (50 – 59 lat), K60 i starsze (60-100 lat), M10 (18-19 lat), M20 (20-29 lat), M30 (30-39 lat), M40 (40 – 49 lat), M50 (50 – 59 lat), M60 (60 – 69 lat), M70 i starsi (70 lat i starsze)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x