Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Akcja kryminalnych z Radomia w Mławie


Zdjęcie: KWP Radom

Zdjęcie: KWP Radom


Wczoraj w godzinach popołudniowych kryminalni z Komedy Wojewódzkiej Policji w Radomiu przeprowadzili szeroko zakrojoną akcję w okolicach ul. Wymyślin w Mławie. Na razie wiadomo, że przeszukiwane były domy, samochody oraz aresztowano kilku mężczyzn. Akcja trwała kilka godzin i ulica była zamknięta dla ruchu. Póki co radomscy stróże prawa nie udzielają informacji na temat tych działań. O szczegółach poinformujemy naszych czytelników, gdy tylko komenda wojewódzka je ujawni.

el

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x