Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

„Wyprawka szkolna 2015” – przekazanie zebranych artykułów szkolnych


1sliderW dniach 31 lipca – 26 sierpnia 2015roku Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie po raz piąty zorganizowało akcję pt. „Wyprawka szkolna”. Była to zbiórka pomocy rzeczowej, artykułów szkolnych dla dzieci z rodzin objętych wsparciem przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

KSP Mława nabór

Dzięki wsparciu i pomocy: TBS Sp. z o.o.; Banku BPH S.A. ; Banku BGŻ BNP Paribas S.A; Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie ; ZUS w Mławie; Starostwa Powiatowego w Mławie oraz prywatnych osób   i przedsiębiorców udało nam się zorganizować wyprawkę szkolną dla 33 uczniów klas I – III szkół podstawowych.

Dnia 2.09.2015r o godzinie 15 „Wyprawki szkolne” zostały przekazane rodzicom oraz dzieciom Uczniom życzymy samych piątek.

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu już po raz piąty akcji „Wyprawka szkolna”.

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz