Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Wyprawka szkolna 2015” – przekazanie zebranych artykułów szkolnych


1sliderW dniach 31 lipca – 26 sierpnia 2015roku Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie po raz piąty zorganizowało akcję pt. „Wyprawka szkolna”. Była to zbiórka pomocy rzeczowej, artykułów szkolnych dla dzieci z rodzin objętych wsparciem przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.


Dzięki wsparciu i pomocy: TBS Sp. z o.o.; Banku BPH S.A. ; Banku BGŻ BNP Paribas S.A; Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie ; ZUS w Mławie; Starostwa Powiatowego w Mławie oraz prywatnych osób   i przedsiębiorców udało nam się zorganizować wyprawkę szkolną dla 33 uczniów klas I – III szkół podstawowych.

Dnia 2.09.2015r o godzinie 15 „Wyprawki szkolne” zostały przekazane rodzicom oraz dzieciom Uczniom życzymy samych piątek.

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu już po raz piąty akcji „Wyprawka szkolna”.

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x