Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pamięć o poległych w obronie Mławy


DSC026541 września br.  pod Mauzoleum Żołnierzy Września w Uniszkach Zawadzki odbyły się uroczystości kończące tegoroczne obchody 76 rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą. Wzięły w nich udział delegacje kombatantów, poczty sztandarowe, przedstawiciele władz samorządowych, stowarzyszeń, partii politycznych, młodzież szkół powiatu mławskiego. Uroczystość zakończyła się zapaleniem 864 zniczy pod Pomnikiem Piechura. Na uroczystości zabrakło mieszkańców Mławy, którzy mogli skorzystać z darmowego transportu.


Red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x