Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzech naszych kolarzy błysnęło w Ciechanowie


Fot: z numerem 26 Bartosz Grędziński

Fot: z numerem 26 Bartosz Grędziński


Ponad 900 zawodników wzięło udział w kolejnym wyścigu kolarskim z cyklu Mazovia MTB Marathon rozegranym w Ciechanowie. W tym gronie nie zabrakło sportowców z powiatu mławskiego. Trzech z nich zakończyło zmagania na podium w swoich kategoriach wiekowych.

Najwięcej powodów do radości miał Bartosz Grędziński. Pochodzący z Mławy, ale jeżdżący w barwach zespołu Retro Rowery Duda Team, miał szansę na trzeci etapowy triumf w sezonie. Wcześniej zanotował sukcesy podczas wyścigów w Mrozach i Piasecznie.

Ostatecznie podczas ciechanowskiej próby uplasował się na trzeciej pozycji. Na pocieszenie w swojej grupie wiekowej MM1 nie miał sobie równych.

Na odcinku Mega (52 kilometrów) wspólnie z Bartkiem walczył także Michał Biranowski. Reprezentant OLSH Paramedyk PKMTB zajął 94. lokatę, w kategorii MM1 był jedenasty.

Sześciu naszych reprezentantów wybrało krótszy dystans Fit (32 kilometry). Najszybciej spośród nich linię mety osiągnął Bartosz Stryjewski. Pochodzący z Dzierzgowa kolarz przekroczył linię mety jako trzynasty. Wśród rówieśników okazał się najlepszy.

Jego młodszy brat Jan rywalizował za to na odcinku Hobby (8 kilometrów). Ósmy w generalnym zestawieniu, w  kategorii HM 3 został sklasyfikowany na trzeciej pozycji.

Kolejny wyścig cyklu Mazovia MTB Marathon odbędzie się w niedzielę 6 września w Płocku.

Wyniki

Mega: 3. Bartosz Grędziński (1 w MM1), 94. Michał Biranowski (11 w MM1)

Fit: 13. Bartosz Stryjewski (1 w FM0), 16. Bartosz Pawłowski (4 w FM1), 41. Łukasz Rykowski (5 w FM1), 111. Janusz Jastrzębowski (33 w FM3), 202. Artur Leśniewski (64 w FM3), 216. Sebastian Kwieciński (68 w FM3), 244. Klaudiusz Kwieciński (66 w FM2)

Hobby: 7. Jan Stryjewski (3 w HM3), 29. Hadrian Gruszewski (8 w HM3)

Oprac. RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x