Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nowy wicekomendant policji w Mławie


Foto: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mławie Krzysztof Hincman (pierwszy z prawej)

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W dniu 01.09 pełniący dotychczas obowiązki pierwszego zastępcy komendanta powiatowego w Mławie nadkom. Krzysztof Hincman oficjalnie został powołany na to stanowisko.

Nominację wręczył mu pierwszy zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego policji insp. Marek Świszcz. Przy okazji gratulacji przypomniał o problemie, jakim są dopalacze, mówił też o bezpieczeństwie na drogach m.in. w kontekście naszego odcinka „siódemki”.

Do życzeń owocnej pracy przyłączyli się także starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski i burmistrz Sławomir Kowalewski.

Nadkom. Krzysztof Hincman pełnił obowiązki zastępy szefa mławskiej jednostki policji już od miesiąca. Wcześniej w ciechanowskiej komendzie kierował wydziałem ruchu drogowego.

el

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Max

zmieniają się stołki a wezwani i tak są przyjmowani jakby nie było przez Urząd reprezentujący władzę masakryczne. Prowadzą Cię do pokoju w którym są 4 biurka, kilka metalowych szaf i wieszaków na których są mundury i ubrania cywilne, na podłodze przewalają się metalowe przedmioty czystość???? W 21 wieku takie rzeczy a gdzie sanepid i PIP bo w końcu ludzie również tam pracują. Wystrój jak za komuny. Idziesz człowieku po mandat z monitoringu i mówią Ci że oni są nierentowni i muszą na siebie zarobić. Zgrozo gdzie w cywilizowanym kraju policja na siebie zarabia? Może by trochę przykładu wziąć z zachodu… Czytaj więcej »

smurfofan

czyżby naczelny komendant szykował się do odlotu? jakoś tak w mławie żaden nie może zagrzać miejsca

looking good

W tej komendzie ciągłe roszady. Czy tak jest wszędzie?