Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nowy wicekomendant policji w Mławie


Foto: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mławie Krzysztof Hincman (pierwszy z prawej)

KSP Mława nabór

W dniu 01.09 pełniący dotychczas obowiązki pierwszego zastępcy komendanta powiatowego w Mławie nadkom. Krzysztof Hincman oficjalnie został powołany na to stanowisko.

Nominację wręczył mu pierwszy zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego policji insp. Marek Świszcz. Przy okazji gratulacji przypomniał o problemie, jakim są dopalacze, mówił też o bezpieczeństwie na drogach m.in. w kontekście naszego odcinka „siódemki”.

Do życzeń owocnej pracy przyłączyli się także starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski i burmistrz Sławomir Kowalewski.

Nadkom. Krzysztof Hincman pełnił obowiązki zastępy szefa mławskiej jednostki policji już od miesiąca. Wcześniej w ciechanowskiej komendzie kierował wydziałem ruchu drogowego.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Nowy wicekomendant policji w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Max
Gość
zmieniają się stołki a wezwani i tak są przyjmowani jakby nie było przez Urząd reprezentujący władzę masakryczne. Prowadzą Cię do pokoju w którym są 4 biurka, kilka metalowych szaf i wieszaków na których są mundury i ubrania cywilne, na podłodze przewalają się metalowe przedmioty czystość???? W 21 wieku takie rzeczy a gdzie sanepid i PIP bo w końcu ludzie również tam pracują. Wystrój jak za komuny. Idziesz człowieku po mandat z monitoringu i mówią Ci że oni są nierentowni i muszą na siebie zarobić. Zgrozo gdzie w cywilizowanym kraju policja na siebie zarabia? Może by trochę przykładu wziąć z zachodu… Czytaj więcej »
smurfofan
Gość

czyżby naczelny komendant szykował się do odlotu? jakoś tak w mławie żaden nie może zagrzać miejsca

looking good
Gość

W tej komendzie ciągłe roszady. Czy tak jest wszędzie?

wpDiscuz