Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy wicekomendant policji w Mławie


Foto: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mławie Krzysztof Hincman (pierwszy z prawej)


W dniu 01.09 pełniący dotychczas obowiązki pierwszego zastępcy komendanta powiatowego w Mławie nadkom. Krzysztof Hincman oficjalnie został powołany na to stanowisko.

Nominację wręczył mu pierwszy zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego policji insp. Marek Świszcz. Przy okazji gratulacji przypomniał o problemie, jakim są dopalacze, mówił też o bezpieczeństwie na drogach m.in. w kontekście naszego odcinka „siódemki”.

Do życzeń owocnej pracy przyłączyli się także starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski i burmistrz Sławomir Kowalewski.

Nadkom. Krzysztof Hincman pełnił obowiązki zastępy szefa mławskiej jednostki policji już od miesiąca. Wcześniej w ciechanowskiej komendzie kierował wydziałem ruchu drogowego.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
8 lata temu

zmieniają się stołki a wezwani i tak są przyjmowani jakby nie było przez Urząd reprezentujący władzę masakryczne. Prowadzą Cię do pokoju w którym są 4 biurka, kilka metalowych szaf i wieszaków na których są mundury i ubrania cywilne, na podłodze przewalają się metalowe przedmioty czystość???? W 21 wieku takie rzeczy a gdzie sanepid i PIP bo w końcu ludzie również tam pracują. Wystrój jak za komuny. Idziesz człowieku po mandat z monitoringu i mówią Ci że oni są nierentowni i muszą na siebie zarobić. Zgrozo gdzie w cywilizowanym kraju policja na siebie zarabia? Może by trochę przykładu wziąć z zachodu europy np Francji czy Anglii bo tam policjanci są życzliwi.

smurfofan
smurfofan
8 lata temu

czyżby naczelny komendant szykował się do odlotu? jakoś tak w mławie żaden nie może zagrzać miejsca

looking good
looking good
8 lata temu

W tej komendzie ciągłe roszady. Czy tak jest wszędzie?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x