Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Koncepcji na budżet nie ma


Mławianie nie mają pomysłu, jak zagospodarować 300 tys. zł z budżetu obywatelskiego. Na razie wpłynęły tylko dwa wnioski.

KSP Mława nabór

Propozycje można było składać od 17 sierpnia i pozostały jeszcze tylko dwa dni (do 4 września). Jeżeli ktoś ma zamiar zgłosić swój projekt, to musi się spieszyć. Może to zrobić składając formularz pobrany ze strony www.mlawa.pl lub w kancelarii Urzędu Miasta Mława. Potem pomysł będzie weryfikowany i 30 września trafi na biurko burmistrza. A od 6 do 21 października zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne. Wyniki głosowania będą ogłoszone do końca października. Projektodawca musi posiadać czynne prawo wyborcze do rady miasta.

Na razie jednak koncepcji brak. – Wpłynęły dwa wnioski. Oba dotyczą street workoutu czyli siłowni plenerowych – informuje Magdalena Grzywacz, rzecznik prasowy magistratu.

A szkoda, bo do zagospodarowania jest 300tys.zł.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Koncepcji na budżet nie ma"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
obywatel koks
Gość

chciałbym, żeby w końcu powstały takie dobrze wyposażone place do ćwiczeń

wpDiscuz