Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Koncepcji na budżet nie ma


Mławianie nie mają pomysłu, jak zagospodarować 300 tys. zł z budżetu obywatelskiego. Na razie wpłynęły tylko dwa wnioski.

Słoneczne ogrody Mława

Propozycje można było składać od 17 sierpnia i pozostały jeszcze tylko dwa dni (do 4 września). Jeżeli ktoś ma zamiar zgłosić swój projekt, to musi się spieszyć. Może to zrobić składając formularz pobrany ze strony www.mlawa.pl lub w kancelarii Urzędu Miasta Mława. Potem pomysł będzie weryfikowany i 30 września trafi na biurko burmistrza. A od 6 do 21 października zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne. Wyniki głosowania będą ogłoszone do końca października. Projektodawca musi posiadać czynne prawo wyborcze do rady miasta.

Na razie jednak koncepcji brak. – Wpłynęły dwa wnioski. Oba dotyczą street workoutu czyli siłowni plenerowych – informuje Magdalena Grzywacz, rzecznik prasowy magistratu.

A szkoda, bo do zagospodarowania jest 300tys.zł.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
obywatel koks

chciałbym, żeby w końcu powstały takie dobrze wyposażone place do ćwiczeń