Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncepcji na budżet nie ma


Mławianie nie mają pomysłu, jak zagospodarować 300 tys. zł z budżetu obywatelskiego. Na razie wpłynęły tylko dwa wnioski.


Propozycje można było składać od 17 sierpnia i pozostały jeszcze tylko dwa dni (do 4 września). Jeżeli ktoś ma zamiar zgłosić swój projekt, to musi się spieszyć. Może to zrobić składając formularz pobrany ze strony www.mlawa.pl lub w kancelarii Urzędu Miasta Mława. Potem pomysł będzie weryfikowany i 30 września trafi na biurko burmistrza. A od 6 do 21 października zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne. Wyniki głosowania będą ogłoszone do końca października. Projektodawca musi posiadać czynne prawo wyborcze do rady miasta.

Na razie jednak koncepcji brak. – Wpłynęły dwa wnioski. Oba dotyczą street workoutu czyli siłowni plenerowych – informuje Magdalena Grzywacz, rzecznik prasowy magistratu.

A szkoda, bo do zagospodarowania jest 300tys.zł.

el

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
obywatel koks
obywatel koks
8 lata temu

chciałbym, żeby w końcu powstały takie dobrze wyposażone place do ćwiczeń

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x