Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nowa oferta MDK-u


Od września w Miejskim Domu Kultury w Mławie działalność rozpoczyna nowa sekcja plastyczna. Jej członkowie będą
zajmować się tworzeniem ceramiki i witraży.

KSP Mława nabór

Miejski Dom Kultury zakupił sprzęt do dwóch nowych pracowni: ceramicznej i witrażu. Na zajęcia już można się zapisywać. MDK zaprasza ludzi w różnym wieku: najmłodszymi uczestnikami zajęć mogą uczniowie szkół podstawowych. Zapisywać się mogą także dorośli, bez żadnej granicy wieku. Pierwsze ozdoby w pracowni ceramicznej już powstały. To symbole naszego miasta, wykonane przez pracowników domu kultury. Można je nabyć jako pamiątki z Mławy w Punkcie Informacji Turystycznej działającym na parterze MDK-u.
Oczywiście dom kultury zachęca również do uczęszczania do innych sekcji, które działają od wielu lat, w tym m.in. teatralnej, malarskiej i tanecznej.

TW

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nowa oferta MDK-u"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Damian78
Gość

Brawo dla MDK ! Pracownia ceramiczna i witrazu to bardzo dobry pomysl. To jest krok do przodu

wpDiscuz