Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowa oferta MDK-u


Od września w Miejskim Domu Kultury w Mławie działalność rozpoczyna nowa sekcja plastyczna. Jej członkowie będą
zajmować się tworzeniem ceramiki i witraży.


Miejski Dom Kultury zakupił sprzęt do dwóch nowych pracowni: ceramicznej i witrażu. Na zajęcia już można się zapisywać. MDK zaprasza ludzi w różnym wieku: najmłodszymi uczestnikami zajęć mogą uczniowie szkół podstawowych. Zapisywać się mogą także dorośli, bez żadnej granicy wieku. Pierwsze ozdoby w pracowni ceramicznej już powstały. To symbole naszego miasta, wykonane przez pracowników domu kultury. Można je nabyć jako pamiątki z Mławy w Punkcie Informacji Turystycznej działającym na parterze MDK-u.
Oczywiście dom kultury zachęca również do uczęszczania do innych sekcji, które działają od wielu lat, w tym m.in. teatralnej, malarskiej i tanecznej.

TW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Damian78
Damian78
8 lata temu

Brawo dla MDK ! Pracownia ceramiczna i witrazu to bardzo dobry pomysl. To jest krok do przodu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x