Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na dzień dobry


wstepniak_niebieskie_tloSzanowni Internauci, mieszkańcy Mławy i powiatu mławskiego!


Dziś oficjalnie startujemy z nowym, lokalnym portalem informacyjnym. Naszym Czytelnikom będziemy codziennie przekazywać informacje z Mławy i gmin powiatu mławskiego. Znajdziecie tu wiadomości, które dotyczą Was – mieszkańców miasta i okolic.

Na stronie z całą pewnością nie zabraknie ważnych tematów społecznych i samorządowych. Codziennik to także solidna porcja wiadomości kulturalnych i sportowych. Wchodząc na naszą stronę, zobaczycie też relacje fotograficzne z różnych imprez z Mławy i z terenu powiatu mławskiego. Będziemy informować również o mniej przyjemnych kwestiach, sprawach kryminalnych i tragediach: włamaniach, napadach czy wypadkach drogowych.

Podejmiemy wszelkie starania, aby informacje były nie tylko – rzetelne i obiektywne, ale także jak najbardziej świeże i ciekawie napisane. W Mławie i na terenie powiatu mławskiego dzieje się bardzo dużo. Nie chcemy, aby któraś z istotnych dla mieszkańców informacji ich ominęła.

Chcemy, aby portal był miejscem wyrażania opinii i dyskusji. Dlatego nie zabraknie felietonów, a nasze publikacje oczywiście będzie można komentować.

U naszych pierwszych odbiorców zapewne już pojawiły się pytania o tak zwaną linię polityczną portalu. Odpowiadamy: Codziennik jest medium niezależnym –  czy to od jakiegokolwiek ugrupowania politycznego, władz samorządowych, czy też jakiegokolwiek biznesu.

Nasi czytelnicy mogą liczyć na obiektywizm. Chcemy w praktyce stosować motto portalu: „Piszemy jak jest!” To nie oznacza, że na portalu zabraknie krytycznego spojrzenia na wiele spraw. Wręcz przeciwnie: będziemy patrzeć naszym lokalnym władzom – miejskim, powiatowym i gminnym –  na ręce. Będziemy informować mieszkańców o tym, w jaki sposób włodarze gospodarują powierzonym im mieniem, w jaki sposób wydatkują publiczne pieniądze i organizują niektóre dziedziny życia na powierzonym sobie terenie.

Nie pozostaniemy z całą pewnością obojętni także na sygnały naszych czytelników. Możecie nas informować o różnych trudnych lub bulwersujących Was sprawach.

Zapraszamy nie tylko do regularnego odwiedzania strony //codziennikmlawski.pl, ale także na naszego fanpage’a na Facebooku (link) i kontaktu z redakcją: redakcja@//codziennikmlawski.pl tel. 505005399

Zespół redakcyjny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
8 lata temu

Super, dobrze się czyta, gładko, stylistycznie popieram i pozdrawiam

domyślny
domyślny
8 lata temu

bardzo wymowna i sugestywna jest grafika. podoba mi się. widzę że kryje się za nią jakaś myśl i przesłanie

lulu
lulu
8 lata temu

Opcja całkiem ciekawa ! Trzymam kciuki !

Barbara
Barbara
8 lata temu

Cieszę się, że jesteście pozdrawiam

Damian78
Damian78
8 lata temu

Brawo !!! Bardzo ciekawa opcja jesli chodzi o miejscowe portale.

Miss_Pchełka
Miss_Pchełka
8 lata temu

Zapowiada się interesująco 🙂

Obiektywny
Obiektywny
8 lata temu

Świetny pomysł, jestem za.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x