Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Unikatowa wystawa


DSC05771W środę 26.08.2015, na placu przy pomniku Św. Wojciecha w Mławie  została otwarta wystawa „Mława – wybuch II wojny światowej i okupacja 1939- 1945”.

Słoneczne ogrody Mława

Składa się na nią zbiór archiwalnych zdjęć, przedstawiających mieszkańców Mławy, oraz architekturę miasta. Zainteresowanie ekspozycją jest spore, przechodnie zatrzymują się by obejrzeć fotografie. Wystawę oglądać będzie można do 26 października br. Naprawdę warto poświęcić chwilę czasu aby ją obejrzeć.

Oprac. R.K

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Tadrek

Wystawa autorstwa – Grupy nieformalnej ”Mława-miasto zabytkowe”