Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Przeklęta gotówka


Źródło: KPP MławaOszustka przekonała mieszkankę gm. Wiśniewo, że na jej pieniądzach ciąży klątwa, a później ją okradła.

KSP Mława nabór

Naciągacze wciąż wymyślają nowe sposoby, aby nas ograbić. Niektóre są bardzo przemyślane, a inne wręcz prymitywne. Czasami jesteśmy bardzo naiwni…

W czwartek 27 sierpnia ok. godz. 11.30 na prywatną posesję na terenie gm. Wiśniewo weszła ubrana na biało, nieznana kobieta. Zaoferowała właścicielce zakup, używanej, zagranicznej odzieży. – 48-letnia mieszkanka powiatu mławskiego zażądała, by kobieta opuściła jej podwórko. Ta jednak oświadczyła, że na domu, rodzinie i pieniądzach gospodyni ciąży klątwa. Zaproponowała pomoc – podaje asp. Anna Gorczewska z mławskiej komendy policji. Jak relacjonuje, nieznajoma poprosiła o wodę święconą i wszystkie oszczędności przechowywane w domu oraz zaproponowała wspólną modlitwę. Po tym, jak opuściła już dom, 48-latka zorientowała się, że gotówka zginęła.

Policja apeluje, by nie wpuszczać do domu nikogo obcego. Nie należy także przekazywać pieniędzy obcej osobie – chociażby miało to być tylko na chwilę. Oszuści działają z zaskoczenia, licząc na odwrócenie uwagi swojej ofiary i łatwą kradzież.

Oprac. el

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz