Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

(Nie) zakazane piosenki


MINOLTA DIGITAL CAMERA

Na mławski koncert znanej pokoleniom Polaków Orkiestry z Chmielnej przyszły tłumy.

Zapełniła się nie tylko widownia tuż pod sceną w parku miejskim, ale niemal wszystkie ławki w całym zieleńcu. Warszawscy muzycy grający utwory popularne przed laty rozpoczęli występ zatytułowany „Zakazane piosenki” od szlagieru „Warszawa da się lubić”. Później śpiewali i grali na  akordeonie, gitarze, bandżoli i klarnecie m.in. „Czuwaj Wiaro!”, „Rozszumiały się wierzby płaczące”, „Czerwone maki na Monte Cassino”, „My pierwsza brygada” oraz „Warszawiankę 1831 roku”. Publiczność była zachwycona, szczególnie starsze osoby śpiewały razem z wykonawcami. A muzycy nie ukrywali, że sprawia im to dużą przyjemność.

Oprac. el

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500