Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Plantacja padła


uprawa 2Niektóre krzewy miały nawet do 2,5 metra, a było ich aż 48 – mławscy stróże prawa zlikwidowali kolejną plantację marihuany. Wpadł także doglądający jej młody mężczyzna.


Akcję przeprowadzono we wtorek 25 sierpnia rano. Uprawa znajdowała się w lesie na terenie gm. Szydłowo. – Wykarczowano i zabezpieczono 48 krzewów o wysokości nawet do około 2,5 metra. Wartość rynkowa suszu, jaki mógł powstać z zabezpieczonych roślin to ponad 30 tysięcy złotych – informuje asp. Anna Gorczewska z mławskiej komendy policji. Funkcjonariusze zatrzymali także 23-letniego mieszkańca naszego powiatu, który zajmował się uprawą.

Policjantka podkreśla, że od 16 sierpnia to już trzecia ujawniona i wykarczowana przez stróżów prawa plantacja na terenie pow. mławskiego. Łączna wartość zlikwidowanego „towaru” to 90 tys. zł.

Oprac. el

Źródło : KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x