Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Odkryli dużą plantację marihuany


plantacja gm. Szydlowo

Zdjęcie: KPP Mława

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Uprawiający „trawkę” mławianin został postrzelony przez policjanta podczas zatrzymania.

W piątek (21 sierpnia) rano mławscy stróże prawa, w lesie na obrzeżach naszego miasta ujawnili dużą uprawę konopi indyjskich. Na plantacji w momencie policyjnej interwencji przebywał podejrzany o uprawę mężczyzna, znany policji 29-letni mławianin – podaje asp. Anna Gorczewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Jak relacjonuje, na widok funkcjonariuszy, rzucił się do ucieczki. Został szybko znaleziony, jednak podczas zatrzymania zaatakował jednego z policjantów i próbował odebrać mu broń. Wówczas stróż prawa wystrzelił, trafiając w 29-latka. Agresywny podejrzany został lekko ranny w nogę – zdradza Anna Gorczewska.

Policja szacuje, że ze znalezionych krzewów konopi mógł powstać „towar” wart na czarnym rynku ponad 25 tys. zł.

Oprac. el

Źródło : KPP Mława

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500