Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Odkryli dużą plantację marihuany


plantacja gm. Szydlowo

Zdjęcie: KPP Mława

Uprawiający „trawkę” mławianin został postrzelony przez policjanta podczas zatrzymania.

W piątek (21 sierpnia) rano mławscy stróże prawa, w lesie na obrzeżach naszego miasta ujawnili dużą uprawę konopi indyjskich. Na plantacji w momencie policyjnej interwencji przebywał podejrzany o uprawę mężczyzna, znany policji 29-letni mławianin – podaje asp. Anna Gorczewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Jak relacjonuje, na widok funkcjonariuszy, rzucił się do ucieczki. Został szybko znaleziony, jednak podczas zatrzymania zaatakował jednego z policjantów i próbował odebrać mu broń. Wówczas stróż prawa wystrzelił, trafiając w 29-latka. Agresywny podejrzany został lekko ranny w nogę – zdradza Anna Gorczewska.

Policja szacuje, że ze znalezionych krzewów konopi mógł powstać „towar” wart na czarnym rynku ponad 25 tys. zł.

Oprac. el

Źródło : KPP Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500