Akcja „Witaj w Mławie”. Wiadomo już czym miasto powita nowych obywateli
— 06/01/2020

SONY DSC
Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski zainaugurował kampanię promocyjną skierowaną do najmłodszych mieszkańców Mławy i ich rodziców. Każdy nowo narodzony mławianin otrzyma zestaw upominków od urzędu miasta.
W ramach kampanii „Witaj w Mławie!” rodzice, którzy od stycznia 2020 r. będą rejestrowali w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mławie narodziny swoich pociech, otrzymają w prezencie oryginalne, kolorowe osłonki przeciwsłoneczne na szybę samochodu z wesołą grafiką i nazwą kampanii. Do każdej osłonki będą dołączone list z gratulacjami i życzeniami od burmistrza oraz zestaw materiałów promocyjnych ufundowanych przez Miasto Mława. Pakiety upominków będą wręczane rodzicom do wyczerpania dostępnych zapasów.
źródło: UMM
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]
Wszystkich się nie zadowoli. Pomysł mnie się wydaje bardzo fajny, a osłonki będą służyły nie tylko niemowlakowi.
Gratuluję gustu i dobrego smaku.
Ja osobiście odpięłabym przyssawkę (o ile można to zrobić) i zastosowała tę osłonkę jako podkładkę pod talerz dla dziecka.
Burmistrz
Budżet
Bieda
Byle co
Ale na TV Mazury jest
Brawo
Bardzo słuszna uwaga odn. TV Mazury. Ciekawe ile miejskiej (naszej) kasy tam idzie… i to zupełnie niepotrzebnie.
Green, takich wydatków w UM jak te na TV Mazury jest na pęczki…, ale kto zabroni?
Cz ta TV Mazury nie nadaje z Ostródy?
Raczej tak, co w związku z tym? Jakieś powiązania rodzinne?
Jaki Burmistrz taki prezent tania socjotechnika
Tonący kowalewski brzytwy się chwyta Na Pana to trzeba mieć kasę a nie s’tab nieudaczników w urzedzie. Pan burmistrz jak stary marksista wychodzi z założenia że lepszy mizerny ale wierny urzedas
No cóż… nikt nie może być mądrzejszy od szefa, z takiego widać założenia się wychodzi w UM Mława, a przynajmniej nie może się wychylać i wyprzedzać szefa.
Mława się cofa, bo Mława stoi w miejscu.
Fajna ta biała osłonka na szybę – z daleka widać i tak jakoś czuć ją prowincją… Ciekawi mnie czy burmistrz by taką sobie zamontował w swoim aucie, a powinien, bo ma chyba wnuka – ha ha ha.
Wstyd i pośmiewisko !!!!!
Lepiej by zakupili kocyki z logo Mławy,to ewentualnie by mogło być przydatne
W Ciechnowie Prezydent Miasta sadzi wspólnie z tatusiami narodzonych dzieci drzewka w miejskim parku. Drzewka zaopatrzone są oczywiście w odpowiednie tabliczki. Jeśli urodził się syn to szczęśliwym ojcom, dzięki inicjatywie prezydenta, pozostanie tylko postawienie domu.
U nas, burmistrz miasta chętnie by wycinał drzewa w parku wraz z tatusiami nowo narodzonych dzieci na… materiały promocyjne… (tyle, że drzew już jak na lekarstwo).
W Ciechanowie chyba powstaje kolejny park, a w Mławie? – w Mławie tylko kolejne bloki, a więc zamieszkaj w Mławie, bo w Mławie mieszkań mamy pod dostatkiem…
Nasz burmistrz, to człowiek wypalony, brak mu pomysłów. Jak widać wydział propagandy też jakiś innowacyjny nie jest i pomysły ma jakieś takie rodem z minionej epoki. Lepsza by była zwykła pierwsza wyprawka dla malucha niż ta żenująca osłonka z propagandą ratuszową.
A czy Pan, BURMISTRZ mial kiedykolwiek jakies pomysly, otoczyl sie ludzmi wiernymi i biernymi w dzialaniach, ktorzy czekają az Burmistrz cis wymysli, a ze pomysly mu sie skończyły ro mamy ro co MAMY, a naczelnik propagandy, lepiej oceny jej pracy zachowac w milczeniu, bo to na prawdę, nic ciekawego. W innycj miastach potrafią, robic ciekawe rzeczy, a W Mławie tak jak powiedzial P.Zejer, mamy duzo mieszkań, a jak ktos nie ma samochodu, to niech sobie kupi.
Ostatnich slow o tym samochodzie, nie powiedzial Pan ZEJER PRZEPRASZAM !, to byla moja odpowiedz na post jednego z mieszkancow
W Mlawie powstały trzy skweryi w planach jest park przy budowanym centrum handlowym. Sporo sie dzieje, dobrze, że burmistrz planuje sporo w tym zakresie
Ewka w jakim wydziele pracujesz, ze tak chwalisz planowanie Burmistrza.
Taaak – 3 skwerki dla meneli, a jakie obskurne te skwerki, przynajmniej ten na rogu Płockiej i Długiej – super, naprawdę super, Ewuniu.
Park przy Centrum Handlowym? – a kto ma zainwestować w ten park? przecież działka została sprzedana inwestorowi, UM już nie ma tam działki.
Nie ma co… świetny upominek:
– osłonka przeciwsłoneczna na szybę samochodu, a co jeśli ktoś nie ma samochodu? na co mu ta osłonka?
– materiały promocyjne, w tym informator o Mławie w 3 językach… na co to komu? na makulaturę?
Oj słabiutkie te upominki, bardzo słabiutkie, lepsza by była paczka pampersów z nadrukiem zdjęcia pomysłodawcy…
Czy to efekt pracy ratuszowego wydziału propagandy?
Żart
Tania socjotechnika
Nie ma się co dziwić ale na takie żarty jest stać tylko naszego BURMISTRZA KOWALEWSKIEGO==który dodatkowo będzie wręczał swoje zdjęcia z autografem, wykonane przez Naczelnik Wydziału Ratuszowej Propagandy.