Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ratusz chce zatrudnić strażnika. Szuka kandydata


Burmistrz Miasta Mława ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze: aplikant w Straży Miejskiej w Mławie. Dotyczy ono pracy w pełnym wymiarze czasu. Szczegółowe informacje o stanowisku i wymaganiach wobec kandydatów znajdują się w ogłoszeniu dostępnym TUTAJ. Termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa 27 października 2023 r. 


źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Uki
Uki
1 miesiąc temu

Nowe przywileje trzeba wykorzystać i kasę urzędową wzbogacić.

Anonim.
Anonim.
1 miesiąc temu

To ilu już będzie owych strażników w tak małym mieście?
No, pewnie lada moment liczba ich wzrośnie do 20, wszak od dziś będą mieli dużo więcej możliwości na wlepianie mandatów, czyli UM stać będzie na płacę dla nich.

Pilnujcie się rowerzyści i ci na hulajnogach. Skończą wam się jazdy na tym sprzęcie po chodnikach, między pieszymi. To jest akurat dobra wiadomość dla pieszych. Ostatnio juz pieszy musiał ustępować rowerom i hulajnogom, nareszcie nadejdzie tego kres. Mnie też spotkało, że rowerzysta jadący z tyłu użył bezczelnie dzwonka i to kilkukrotnie, bo chodnik był wąski, a on musiał przejechać przecież. Czyste chamstwo, ale może w końcu nastąpi kres tej bezczelności.

Rowerzysta
Rowerzysta
1 miesiąc temu
Reply to  Anonim.

Chodnikiem można jechać wówczas, kiedy spełnione są równocześnie trzy warunki: nie ma infrastruktury rowerowej, chodnik ma co najmniej 2 m szerokości, a na jezdni jest dopuszczony ruch powyżej 50 km/h.
Ani słowa w przepisach jakiej wysokości mandat powinien dostać pieszy dreptający po ścieżce rowerowej.

Anonim.
Anonim.
1 miesiąc temu
Reply to  Rowerzysta

Rowerzysta zawsze winien pamiętać że jest gościem ba chodniku i winien się zachowywać grzecznie, a nie dzwonić na pieszego żeby ten mu dał pierwszeństwo. Może poprosić, o przepuszczenie i potem podziękować. To samo dotyczy użytkowników hulajnóg, którzy na dodatek na ogół jeżdżą po chodnikach o wiele szybciej niż rowerzyści.
Pieszy dreptający po ścieżce rowerowej też może się liczyć z mandatem 100zł – takie są przepisy, a więc sm także chyba będzie mieć uprawnienia żeby karać pieszego.

Ich
Ich
1 miesiąc temu
Reply to  Rowerzysta

Dobre „łowisko” jest między rondem na końcu Kopernika, a „starą siódemką”. To jest ścieżka rowerowa, z której chętnie korzystają piesi i biegacze. Za wczasy trzeba będzie zrobić skręt do lasu.

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Ich

Gdzie tam masz zaznaczone że jest to ścieżka rowerowa??? – to raz!!!
Dwa – czy jest tam chodnik dla pieszych, żeby piesi mieli dostawać mandaty za korzystanie z niby tej ścieżki rowerowej???
Widziałeś kiedykolwiek fruwających pieszych?
Dobre „łowisko” – chyba twoje.
Jeśli już poruszyłeś ten temat, to może ktoś z władz nam raczy odpowiedzieć na pytanie:

KIEDY W KOŃCU POWSTANIE NA WSPOMNIANYM WYŻEJ ODCINKU CHODNIK?????

Na planach była ulica Marszałkowska i z jednej strony ścieżka rowerowa, a z drugiej strony chodnik.

Gdzie i na co zostały wydane pieniądze przeznaczone na chodnik i kiedy doczekamy się w końcu tegoż chodnika?????

W Mławie tak jak i na całym świecie coraz więcej ludzi stara się spędzać zdrowo czas, jest coraz więcej biegaczy, spacerowiczów, rowerzystów. Ludzie już się nie mieszczą na tej ścieżce rowerowej, jest tam za ciasno.
Żądamy od władz miejskich i powiatowych jak najszybszego zajęcia się powyższą sprawą, to jest naprawdę bardzo ważne.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x