Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Edukacji Narodowej w SP 3


W czwartek 14 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wyrazili wdzięczność swoim nauczycielom za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. Nie zabrakło również życzeń i nagród z rąk pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego oraz przedstawiciela Rady Rodziców – pani Wioletty Przybyszewskiej. Po części oficjalnej społeczność uczniowska zaprosiła wszystkich na krótkie przedstawienie zabarwione humorem. Wśród wielu scenek z życia szkoły pojawiły się także przepiękne piosenki w wykonaniu najmłodszych uczniów jak i tych nieco starszych. Uśmiechom i wzruszeniom nie było końca.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x