Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zainspirowani świąteczną lekturą stworzyli niesamowite projekty


Uczniowie klas VI i VII w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie podczas przedświątecznych lekcji języka polskiego omawiali „Opowieść wigilijną”. Jako zadanie podsumowujące zmagania z książką, mieli możliwość przygotowania kilku prac projektowych. Część uczniów zrobiła makiety przedstawiające wybrane przez siebie sceny z utworu, inni robili zakładki, kartki i kalendarze świąteczne inspirowane historią Ebenezera Scrooge’a czy też lapbooki. Dla wielu uczniów lektura stała się inspiracją do stworzenia niesamowitych projektów.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x