Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sześć nauczycielek z powiatowych szkół uzyskało stopień nauczyciela mianowanego


Samorządową tradycją już stało się uroczyste złożenie ślubowania podczas sesji rady powiatu  przez nauczycieli – a w tym przypadku nauczycielki, które uzyskały kolejny stopień awansu zawodowego. Podczas wczorajszej sesji, takie ślubowanie złożyło sześć nauczycielek ze szkół i placówek, dla których powiat jest organem prowadzącym.

elektryk Mława
Reklama


21 sierpnia 2020 roku egzamin na stopień nauczyciela mianowanego zdały: Elżbieta Golon (Poradnia Psychologiczno – pedagogiczna), Małgorzata Magierska (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy), Sylwia Szustek (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy), Agnieszka Wójtowicz (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy), Ewelina Wąsowska (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy) i Joanna Zimolzak (Zespół Szkół nr 4).  

Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego wręczyli starosta Jerzy Rakowski, wicestarosta Zbigniew Markiewicz i przewodniczący rady Jan Łukasik.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Koleżanka
Koleżanka
28 dni temu

Gratulacje

Nieistotne
Nieistotne
28 dni temu

Kogo to obchodzi. Jeszcze ci wąsaci stają do zdjęcia jakby ich tam kto prosil

Asghhj
Asghhj
28 dni temu

A Kazik z firmy X uzyskał uprawnienia na wózek widłowy.
Może tak napisać dlaczego sprawa tunelu pod torami utknęła w martwym ppunkcie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x