Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sześć nauczycielek z powiatowych szkół uzyskało stopień nauczyciela mianowanego


Samorządową tradycją już stało się uroczyste złożenie ślubowania podczas sesji rady powiatu  przez nauczycieli – a w tym przypadku nauczycielki, które uzyskały kolejny stopień awansu zawodowego. Podczas wczorajszej sesji, takie ślubowanie złożyło sześć nauczycielek ze szkół i placówek, dla których powiat jest organem prowadzącym.


21 sierpnia 2020 roku egzamin na stopień nauczyciela mianowanego zdały: Elżbieta Golon (Poradnia Psychologiczno – pedagogiczna), Małgorzata Magierska (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy), Sylwia Szustek (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy), Agnieszka Wójtowicz (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy), Ewelina Wąsowska (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy) i Joanna Zimolzak (Zespół Szkół nr 4).  

Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego wręczyli starosta Jerzy Rakowski, wicestarosta Zbigniew Markiewicz i przewodniczący rady Jan Łukasik.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Koleżanka
Koleżanka
2 lata temu

Gratulacje

Nieistotne
Nieistotne
2 lata temu

Kogo to obchodzi. Jeszcze ci wąsaci stają do zdjęcia jakby ich tam kto prosil

Asghhj
Asghhj
2 lata temu

A Kazik z firmy X uzyskał uprawnienia na wózek widłowy.
Może tak napisać dlaczego sprawa tunelu pod torami utknęła w martwym ppunkcie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x