Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny przypadek koronawirusa. Tym razem w NOVAGO


Mamy następny potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem.  Tym razem u pracownika spółki NOVAGO w Kosinach Bartosowych – mieszkańca powiatu działdowskiego. Mławski sanepid objął kwarantanną i zlecił wykonanie testów pozostałym pracownikom jednej ze zmian, na której pracował zakażony mężczyzna oraz ich rodzinom – w sumie 14 osobom. Zakład nie został zamknięty.


– Stwierdzony w NOVAGO przypadek zakażenia koronawirusem to mężczyzna z powiatu działdowskiego i zajmuje się nim właściwa miejscowo stacja sanitarna w Działdowie. Gdy uzyskaliśmy taką informację objęliśmy kwarantanną wszystkich pracowników jednej zmiany w zakładzie oraz ich rodziny, tych osób jest 14. Źródło tego zakażenia powiązane jest z wcześniejszym, stwierdzonym zakażeniem w Biedronce – mówi Ewa Sztuba dyrektor PSSE w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lopez
Lopez
1 rok temu

Już wiem dlaczego personel sklepów w Mławie w wiekszosci nosi maski na brodzie…. Żeby im szczęki nie poopadały jak zachorują hahaha

DR.ALBAN
DR.ALBAN
1 rok temu

tego się nie opanuje z tego co widać , nie wiadomo kiedy będzie szczepionka a informacji wynika że objawy są słabe lub ich nie ma . Nie zdziwiłbym się jakby nie którzy celowo chcieli przechorować żeby mieć z ” bani ” wtedy ozdrowieniec to pracownik idealny taki ” biorobot ” z czarnobyla dziwna teoria wiem. Wrzucajcie info jak Wasi znajomi bo same suche liczby bez kontekstu nie wiele mówią .

Zaqa
Zaqa
1 rok temu
Reply to  DR.ALBAN

I co z tego, że przejdą przez tego koronę jak za chwilę znów będą mogli się zarazić od kogoś innego. Bo wirus się mutuje co chwila. I niech nikt nie mówi, że opowiadam bzdury gdyż będąc na kwarantannie tak powiedział pan który był pobierać nam wymaz na covid. Covid to wirus grypy. Chorować można kilka razy tak więc czy ja wiem czy to taki szczęściarz, że chorował?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  DR.ALBAN

Jesteś idiotą, przejście choroby nie uodparnia, osoba, która zachorowała na COVID-19 i wyzdrowiała, może ponownie zachorować.

DR.ALBAN
DR.ALBAN
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

widzę za Covid też wzmaga poziom chamstwa w wypowiedzi . A ty jesteś palantem . żegnam.

Marek
Marek
1 rok temu
Reply to  DR.ALBAN

Jeśli czekasz na szczepionkę od bila gitesa to jestes zwykłym debilem. Przez takich jak ty polska jest stracona. Każdy wierzy w tego świrusa a nie znacie nawet konsekwencji tej waszej naiwności. Wirusa nie ma, został wymyślony a po co to sobie sprawdzcie w internecie. Ale jak widać cała Polska boi się pisiorow. Hahaha!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x