Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koparką uszkodził gazociąg na terenie dawnej zajezdni PKS


fot. ilustracyjne

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Jak poinformowali mławscy strażacy, przy ulicy Grota Roweckiego, na terenie dawnej zajezdni PKS operator koparki podczas pracy maszyną uszkodził rurę z gazem. Na szczęście nie doszło do zapłonu gazu, nikt też nie został poszkodowany. Na miejsce wezwane zostało pogotowie gazowe.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Socra
Socra
11 miesięcy temu

Eurodemolka, że pszczółka nie siada.

Tamuj
Tamuj
11 miesięcy temu

Rysiek szaleje

Właściciele
Właściciele
11 miesięcy temu
Reply to  Tamuj

Dla Ciebie (wymoderowano) to Pan Rysiek

Hemi
Hemi
11 miesięcy temu

Czy wiadomo, co tam będzie i czy coś innego niż bloki?

Arek Andrzej
Arek Andrzej
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Na części zakupionej przez Kambud będą bloki, a na części zakupionej przez Eurobud trwa generalny remont pomieszczeń, czyli malowanie ścian wapnem…

Sylwo
Sylwo
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Widziałem że bardziej renontują tą zajezdnie niż burzą także nie wiem czy tam będzie mieszkaniowka. Blok będzie przy Kauflandzie za to.

xawery
xawery
11 miesięcy temu
Reply to  Hemi

HEMI=== panie KRZYSZTOFIE. B. NIECH PAN pilnuje tych inwestycji, tylko żeby Panu nie wyszło tak jak z tą KOLEJKĄ WĄSKO TOROWO NA WÓLCE, tak mocno się pan starał, że nic z tego nie wyszło, albo z tym opóznianiem budowy 7 ki. A najlepiej niech Pan przestanie się tym interesować , bo za co Pan się nie wezmie, to ruina, tak,jak pańskie biznesy, które przyniosły Panu same straty, i teraz z braku laku stał się Pan historykiem ????

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x