Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zwycięska szarża Husarii Mława w Mińsku Mazowieckim


Wyjątkowo udany występ zanotowali reprezentanci mławskiej Husarii. Podczas dziesiątej edycji turnieju No Gi Fight Grappler Cup stanęli na podium aż jedenastokrotnie. W ich gronie nie zabrakło multimedalisty.

W turnieju startowało ponad 400 zawodników i zawodniczek z 45 klubów z całego kraju i nie tylko. Zawody te gromadzą i cieszą się popularnością miłośników „chwytanych” sportów walki ponieważ mogą w nich uczestniczyć wszyscy ci którzy trenują takie dyscypliny walki jak zapasy, judo, sambo oraz Brazylijskie Jiu Jitsu.

Skala sukcesu Husarii była tak duża, że każdy ze startujących mławian wrócił do domu z jakimś trofeum. Nie mogło być inaczej, skoro świetny przykład dał trener. Michał Wodowski wywalczył brąz w kategorii adult-97 kg elita, natomiast w masters1+97 kg elita okazał się najlepszy.

W jego ślady poszli podopieczni. Złoto wywalczyli Adam Juszczyk (adult-85,5kg białe pasy) oraz Paweł Jaworski (junior-76kg). Po srebro sięgnęli Robert Wodzyński (masters 1 + 97kg elita), Jarosław Gołaś (adult-91,5kg niebieskie pasy), Andrzej Grabowski (masters 2-91,5kg białe pasy) i Jakub Gola (adult-91,5kg białe pasy), Natomiast brąz zawisł na szyi Michała Juszczyka (adult-85.5kg niebieskie pasy), Gracjana Tepera (adult-81,5kg białe pasy) oraz Konrada Orkwiszewskiego (masters 2 -73.5 kg niebieskie pasy).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Feme
Gość
Feme

Brawoo.. super ekipa.

Marchewka
Gość
Marchewka

A G.. od warzyw i tak rządzi w mieście!

pawooo
Gość
pawooo

MEGA jest moc!!!!! graty!!

mławiak
Gość
mławiak

Świetna robota panowie,brawo dla trenera i życzę więcej sukcesów. pozdrawiam

Hipi
Gość
Hipi

Wielkie Brawa dla Wszystkich Gratulacje i powodzenia.

Rafał Z
Gość
Rafał Z

Gratulacje!!!!