Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Brązowy cielak błąka się przy siódemce pod Mławą


Fotografia tylko ilustracyjna – nie przedstawia uciekiniera, o którym mowa w artykule [Pixabay]

Dostaliśmy sygnał od Czytelniczki, że w okolicach zajazdu Pasymowski od kilku dni błąka się młody cielak, maści brązowej. Może ktoś poszukuje zguby?

– Czy komuś uciekł młody cielak maści brązowej? Od paru dni kreci się koło 7 tam gdzie jest wycinka drzew koło Pasymka. Widzę go codziennie przed 6 rano miedzy krzakami. Może ktoś by się tym biedakiem zainteresował – apeluje Czytelniczka.

Prosimy o pomoc w udostępnianiu informacji.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Krowa
Gość
Krowa

Wystarczy wpisać numer kolczyka i zgłosić do ARiMR. Zamiast robić zdjęcia pofatyguje się redaktorki a potem umieść artykuł, że dokonałeś cudu

obywatel
Gość
obywatel

chlopak na gigancie a wszyscy mu przeszkadzają,może chciał do stolicy zaszaleć co nie można.

Koloseum5
Gość
Koloseum5

Ja też to widziałem , stał i zatrzymywał samochody w kierunku Warszawy..

ania
Gość
ania

widziałam go dwa razy, dziś rano też chodził

PRZEMEK
Gość
PRZEMEK

Ja mogę go przygarnąć

XxC
Gość
XxC

Ja go widziałam jakieś 2 tyg temu