VII bieg im. O. Bernarda Kryszkiewicza już za nami
— 18/06/2019
Bieg uliczny poświęcony pamięci urodzonego w Mławie pasjonisty, ojca Bernarda Kryszkiewicza, odbywający się w samym centrum miasta już na stałe wpisał się do popularnych imprez sportowo – rekreacyjnych w naszym mieście. Wczoraj oglądaliśmy jego siódmą edycję. Pomimo, odwołanego z powodu złej pogody pierwotnego terminu, na linii startu stanęło około trzystu, głównie bardzo młodych biegaczy, najczęściej wraz z rodzicami.
Tym razem rywalizacja odbywała się na dystansie 200 i 600 metrów, według roczników i odrębnie dla dziewcząt i chłopców. Na wszystkich uczestników biegu czekały pamiątkowe medale, a dla trójki najlepszych w swojej kategorii dodatkowy medal i dyplom. Pamiątkowe puchary otrzymały też placówki szkolne i przedszkolne.
Wyniki najlepszych „trójek” w poszczególnych kategoriach:
200m – 2014 i młodsi – dziewczęta:
- Zembrzuska Julia
- Bucholska Amelia
- Gostomska Roksana
200m – 2014 i młodsi – chłopcy:
- Majewski Witold
- Morawski Stanisław
- Jaworski Dawid
200m – 2012-2013 – dziewczęta:
- Kozieł Marika
- Jaworska Aleksandra
- Krystkiewicz Aleksandra
200m – 2012-2013 – chłopcy:
- Mendez Antonio
- Piasecki Mateusz
- Wodziński Marcel
200m – 2010-2011 – dziewczęta:
- Lewandowska Ania
- Łukaszewska Lena
- Wadowiec Oliwia
200m – 2010-2011 – chłopcy:
- Chmielewski Adam
- Cecelski Maksymilian
- Gorczyca Wiktor
200m – 2008-2009 – dziewczęta:
- Puszcz Zuzanna
- Calik Oliwia
- Cecelska Marcelina
200m – 2008-2009 –chłopcy:
- Tae Hun Kim
- Murawski Piotr
- Kowalski-Tański Michał
600m – 2006-2007 – dziewczęta:
- Ramska Natalia
- Rzeplińska Zuzanna
- Pietrzewska Justyna
600m – 2006-2007 –chłopcy:
- Pańko Filip
- Żurawiński Michał
- Kraszka Jakub
600m – 2004-2005 – dziewczęta:
- Kaźmierczak Sylwia
- Maćkowska Martyna
- Kubich Weronika
600m – 2006-2007 –chłopcy:
- Powązka Adam
JK
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]