Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski policjant uratował życie szesnastolatkowi


Wracający ze służby policjant uratował życie niedoszłemu samobójcy. Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego ściągnął z torów młodego mężczyznę. Kilkanaście sekund później nadjechał pociąg.

Wracający ze służby w Mławie policjant Wydziału Kryminalnego zauważył idącego wzdłuż torów kolejowych szesnastolatka. Zaniepokojony nerwowym zachowaniem nastolatka oraz tym, że przez dłuższą chwilę idzie wzdłuż torów rozglądając się – ruszył za nim. Obawiając się o niekontrolowaną reakcję nastolatka, funkcjonariusz najpierw szedł za nim powoli, a następnie podbiegł i ściągnął go z torów. Po krótkiej chwili tuż za ich plecami przejechał pociąg. Policjant o wszystkim poinformował oficera dyżurnego. Na miejsce przyjechało także pogotowie. Trafił pod opiekę lekarza.

Jak tłumaczył uratowany szesnastolatek, do tak radykalnych kroków pchnęły go problemy osobiste.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Wow
Gość
Wow

Anioł Stróż

Alfonso Pawlacz
Gość
Alfonso Pawlacz

Szacunek taki policjant to skarb

Mławianin
Gość
Mławianin

Brawo dla policjanta

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

To przykre, że młodzi ludzie nie mają do kogo się zwrócić z problemami i posuwają się do tak drastycznych rozwiązań, które i tak nic nie rozwiąże a jedynie sprawi, że będzie gorzej…
Najgorsze co może być to świadomość, że jest się samym ze swoimi problemami…

Michal
Gość
Michal

Narastająca presja społeczna często się do tego przyczynia

Drapichrust
Gość
Drapichrust

Niedźwiedzia przysługa