Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławski policjant uratował życie szesnastolatkowi


Wracający ze służby policjant uratował życie niedoszłemu samobójcy. Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego ściągnął z torów młodego mężczyznę. Kilkanaście sekund później nadjechał pociąg.


Wracający ze służby w Mławie policjant Wydziału Kryminalnego zauważył idącego wzdłuż torów kolejowych szesnastolatka. Zaniepokojony nerwowym zachowaniem nastolatka oraz tym, że przez dłuższą chwilę idzie wzdłuż torów rozglądając się – ruszył za nim. Obawiając się o niekontrolowaną reakcję nastolatka, funkcjonariusz najpierw szedł za nim powoli, a następnie podbiegł i ściągnął go z torów. Po krótkiej chwili tuż za ich plecami przejechał pociąg. Policjant o wszystkim poinformował oficera dyżurnego. Na miejsce przyjechało także pogotowie. Trafił pod opiekę lekarza.

Jak tłumaczył uratowany szesnastolatek, do tak radykalnych kroków pchnęły go problemy osobiste.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wow
Wow
3 lata temu

Anioł Stróż

Alfonso Pawlacz
Alfonso Pawlacz
3 lata temu

Szacunek taki policjant to skarb

Mławianin
Mławianin
3 lata temu

Brawo dla policjanta

Czytelniczka
Czytelniczka
3 lata temu

To przykre, że młodzi ludzie nie mają do kogo się zwrócić z problemami i posuwają się do tak drastycznych rozwiązań, które i tak nic nie rozwiąże a jedynie sprawi, że będzie gorzej…
Najgorsze co może być to świadomość, że jest się samym ze swoimi problemami…

Michal
Michal
3 lata temu
Reply to  Czytelniczka

Narastająca presja społeczna często się do tego przyczynia

Drapichrust
Drapichrust
3 lata temu

Niedźwiedzia przysługa

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x