Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zanim zabłyśnie pierwsza gwiazdka- rodzinne spotkanie świąteczne u najmłodszych


Okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to  szczególna okazja do wzmacniania więzi rodzinnych jak również zachęcania rodziców do współpracy z przedszkolem.

13.12.2017r.  w MPS nr 3 w Mławie w grupach najmłodszych dzieci 3 i 4 letnich odbyły się warsztaty plastyczne, na które zostali zaproszeni rodzice wraz z dziećmi. Po zaprezentowaniu programu artystycznego oraz uroczystym złożeniu życzeń, dzieci wraz z rodzicami przystąpiły  do wykonywania ozdób świątecznych. W rodzinnej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd powstały pełne uroku dekoracje świąteczne, które tego samego dnia ozdobiły przedszkolny hol główny. Pojawiły się piękne stroiki, bombki, choinki, które stworzyły niepowtarzalny, świąteczny klimat.  Do każdej z grup przedszkolnych  zawitali kolędnicy z grupy „Krasnale” przypominając o tradycjach ludowych i bożenarodzeniowych. Występ połączony był z akcją charytatywną.  Wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w warsztatach serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, wsparcie,  oraz pięknie wykonanie ozdób świątecznych. Życzymy pełnych rodzinnego ciepła,  wesołych  Świąt Bożego Narodzenia!

Źródło i fot. MPS nr 3

« 2 z 4 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500