Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lipowiec Kościelny. Spotkanie z Heleną Grącką, autorką zbioru wierszy pt. „Polskie serce”


6 grudnia br. Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowcu Kościelnym gościła mławską poetkę i patriotkę, Helenę Grącką, autorkę zbioru wierszy pt. „Polskie serce” oraz współautorkę tomiku poetyckiego „Mława nas pozna”.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Pani Helena spotkała się z dwoma grupami uczniów i zaprezentowała im swoją twórczość. Rozmawiała z młodymi ludźmi o życiu, poezji i patriotyzmie.

Poprowadziła  z  młodymi czytelnikami swoistą lekcję patriotyzmu. Poprzez swoją poezję pokazała jak kochać swoją ojczyznę, swoje miejsce na ziemi i być dumnym z tego, że możemy żyć w wolnym i niepodległym kraju. – relacjonują organizatorzy.

źródło i zdjęcia: Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowcu Kościelnym
oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x