Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Będzie wygodniej na Grzebskiego i Szewskiej


fot. źródło: UM Mława


W tym tygodniu rozpoczęły się prace na odcinku ul. Grzebskiego między skrzyżowaniem z Szewską a podwórkiem na tyłach domu kultury. Położono już tam nową warstwę asfaltu, niebawem zaś pojawi się chodnik.

Prace w obrębie ulic Grzebskiego i Szewskiej rozpisano na dwa zadania. Jedno z nich obejmuje położenie nowej nawierzchni i budowę chodnika na wspomnianym odcinku Grzebskiego oraz wyprofilowanie narożnika z Szewską i wypełnienie go asfaltem (koszt: 30 tys. zł), drugie zaś – budowę chodnika po lewej stronie Szewskiej (patrząc od Grzebskiego) i wyprofilowanie narożnika (koszt: 15 tys. zł). Roboty zakończą się nie później niż 30 czerwca.

Realizacja inwestycji zwiększy komfort m.in. kierowców korzystających z parkingu na odcinku Grzebskiego między skrzyżowaniem z Szewską a podwórkiem za MDK-iem (wcześniejsza nawierzchnia biegnącej wzdłuż niego ulicy rozsypała się) oraz wygodę i bezpieczeństwo wyjeżdżających z Szewskiej w Grzebskiego. Zmiany docenią też na pewno piesi.

Źródło: KN / UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miki
miki
5 lata temu

witam
jak firma realizuje te prace?
nie było żadnego przetargu, czyżby znów firma MPDM? dlaczego firma dostaje zlecenia bez przetargu?bo trzeba ja utrzymywać i całą rzeszę nierobów, aby znak wymienić przyjeżdża 4 robotników!wyrzucane nasze pieniądze.
Panie Burmistrzu, wszystkie roboty powinny być ogłaszane na przetarg!!!
pozdrawiam

marek
marek
5 lata temu

Czas najwyższy.

As
As
5 lata temu

wygodniej to chyba będzie urzędnikom, którzy tam parkują samochody, żeby nie płacić w strefie. To wstyd, tyle w Mławie jest jeszcze ulic gruntowych, gdzie po deszczu nie przejdzie się suchą nogą, a tu przecież był asfaltowy chodniczek, może nie najlepszy ale był. Pisanie że nawierzchnia się na nim rozsypała???? ABSURD!!! no ale rączka rączkę myje …

żal.pl
żal.pl
5 lata temu
Reply to  As

Trzeba było go obejrzeć w jakim stanie się znajdował.

As
As
5 lata temu
Reply to  żal.pl

widziałem. czasem tamtędy chodzę. A widziałeś może kolego np. ulicę Górną? wpadnij się przejść, zwłaszcza po deszczu. Rozumiem, że inwestycja pasuje urzędnikom, bankowi i tamtejszym mieszkańcom. tylko moim zdaniem sa pilniejsze, a takie kryterium powinno obowiązywać przy decyzjach. i tyle

As
As
5 lata temu
Reply to  żal.pl

I żeby było jasne, chodnika na Szewskiej się nie czepiam, jest potrzebny.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x