Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Będzie wygodniej na Grzebskiego i Szewskiej


fot. źródło: UM Mława

KSP Mława nabór

W tym tygodniu rozpoczęły się prace na odcinku ul. Grzebskiego między skrzyżowaniem z Szewską a podwórkiem na tyłach domu kultury. Położono już tam nową warstwę asfaltu, niebawem zaś pojawi się chodnik.

Prace w obrębie ulic Grzebskiego i Szewskiej rozpisano na dwa zadania. Jedno z nich obejmuje położenie nowej nawierzchni i budowę chodnika na wspomnianym odcinku Grzebskiego oraz wyprofilowanie narożnika z Szewską i wypełnienie go asfaltem (koszt: 30 tys. zł), drugie zaś – budowę chodnika po lewej stronie Szewskiej (patrząc od Grzebskiego) i wyprofilowanie narożnika (koszt: 15 tys. zł). Roboty zakończą się nie później niż 30 czerwca.

Realizacja inwestycji zwiększy komfort m.in. kierowców korzystających z parkingu na odcinku Grzebskiego między skrzyżowaniem z Szewską a podwórkiem za MDK-iem (wcześniejsza nawierzchnia biegnącej wzdłuż niego ulicy rozsypała się) oraz wygodę i bezpieczeństwo wyjeżdżających z Szewskiej w Grzebskiego. Zmiany docenią też na pewno piesi.

Źródło: KN / UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Będzie wygodniej na Grzebskiego i Szewskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
miki
Gość

witam
jak firma realizuje te prace?
nie było żadnego przetargu, czyżby znów firma MPDM? dlaczego firma dostaje zlecenia bez przetargu?bo trzeba ja utrzymywać i całą rzeszę nierobów, aby znak wymienić przyjeżdża 4 robotników!wyrzucane nasze pieniądze.
Panie Burmistrzu, wszystkie roboty powinny być ogłaszane na przetarg!!!
pozdrawiam

marek
Gość

Czas najwyższy.

As
Gość

wygodniej to chyba będzie urzędnikom, którzy tam parkują samochody, żeby nie płacić w strefie. To wstyd, tyle w Mławie jest jeszcze ulic gruntowych, gdzie po deszczu nie przejdzie się suchą nogą, a tu przecież był asfaltowy chodniczek, może nie najlepszy ale był. Pisanie że nawierzchnia się na nim rozsypała???? ABSURD!!! no ale rączka rączkę myje …

żal.pl
Gość

Trzeba było go obejrzeć w jakim stanie się znajdował.

As
Gość

I żeby było jasne, chodnika na Szewskiej się nie czepiam, jest potrzebny.

As
Gość

widziałem. czasem tamtędy chodzę. A widziałeś może kolego np. ulicę Górną? wpadnij się przejść, zwłaszcza po deszczu. Rozumiem, że inwestycja pasuje urzędnikom, bankowi i tamtejszym mieszkańcom. tylko moim zdaniem sa pilniejsze, a takie kryterium powinno obowiązywać przy decyzjach. i tyle

wpDiscuz