Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dokarmiajmy ptaki [FOTO]


Zima jest okresem ciężkim dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Aby pomóc im ją przetrwać, uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej nr 7 umieścili na drzewach na terenie szkoły swoje karmniki, które wypełnili ziarenkami i kulami tłuszczowymi. Wcześniej własnoręcznie te karmniki zdobili. Do wiosny uczniowie będą uzupełniać w nich zapas pożywienia, aby nigdy nie były puste.


źródło i fot.: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
22 dni temu

Plaga szczurów przez to dokarmianie nam grozi. Głupi pomysł.

Prawda
Prawda
23 dni temu

Rozumie takie dokarmianie jak karmniki, ale nie rozumie ludzi którzy z odpadami z obiadów i z pełnymi workami paszy przychodzą do parku i to wysypują.

Kuba
Kuba
23 dni temu
Reply to  Prawda

Ja też rozumiem dokarmianie ptaków, ale ludzie róbcie to na drzewach,na wolnej przestrzeni. A nie tuż pod blokiem, pod oknami swoich sąsiadów. Czy wy nie rozumiecie, że te ptaszki siadają również na parapetach i tam załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne brudząc parapety i szyby w oknach?

Samson
Samson
22 dni temu
Reply to  Prawda

To dokarmianie ptaków ziarnami w parku czy przez woźnego LO przy ogólniaku na Wyspiańskiego winno być karane mandatami. Może wtedy by do tych wielbicieli gołąbków coś dotarło. Ludzie sobie nie zdają sprawy z tego co robią, oni tylko lubią potrzeć na zlatujące się się i gruchające gołąbki, bo kiedyś mieli na swoich podwórkach gołębniki i dokarmiając te dzikie wspominają jak sobie stali na tych podwórkach i gwizdali na gołąbki. Nie dość, że Mława, a szczególnie park jest siedliskiem wron, to teraz cała Mława jest obfajdana również przez gołębie. Wszystkie chodniki upstrzone równo, a czasami gołąbek siedzący na drutach energetycznych nad chodnikiem załatwi swoją potrzebę i na przechodnia idącego tamtędy. Gołębie mnożą się w Mławie chyba o wiele szybciej niż szczury.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x